Peppa Pig İlk Kez Eşcinsel Çifti Tanıttı


Penny Polar Bear, ebeveynleri hakkında paylaşmaktan çok heyecan duyuyor.

Yaklaşık yirmi yıllık uzun vadede ilk kez, Peppa Domuz eşcinsel bir çift dahil etti. O an, İngiltere’de Kanal 5’te 6 Eylül’de yayınlanan “Aileler” başlıklı bölüm sırasında geliyor. Kısa sahne, Peppa’nın sınıf arkadaşı Penny Polar Bear, okul günü ailesini tartışırken yaşanıyor.

İki annesinin elbiselerle fotoğrafını çekerken, “Ben Kutup Ayısı Penny,” diyor. “Annem ve diğer annemle yaşıyorum. Bir annem doktor, bir annem spagetti pişiriyor. Spagettiye bayılırım.”

Kapsayıcı hikayenin gelmesi uzun zaman aldı: 2019’da bir dilekçe Gösterinin eşcinsel çiftleri içermesi için çağrıda bulundu, böylece “etkilenebilir bir yaştaki” çocuklar onlar hakkında eğitilebilir.

“Eşcinsel aileleri hariç tutmak öğretecek [children] Sadece tek bir ebeveyni veya farklı cinsiyetten iki ebeveyni olan ailelerin normal olduğu” belirtildi. Peppa Domuzve diğer çocukların sadece cehalet yoluyla onlara zorbalık etme olasılıklarının daha yüksek olabileceğini.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345271/peppa-pig-features-a-gay-couple-for-the-first-time-in-nearly-2-decade-history?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir