Penn Badgley, “Vahşi” Babalık Yolculuğuna Dair Görüşlerini Paylaşıyor


Sen duymak zorunda Penn Badgley babalıktan bahset.

bu Sen star kısa süre önce eşiyle birlikte olduğundan beri hayatının nasıl olduğuna dair nadir bir bakış sundu. Domino Kirke 2020’de ilk çocuklarını birlikte karşıladılar.

Penn, adı verilen oğlu hakkında “Onun salgın bir çocuk olduğunu biliyorsunuz” dedi. James14 Mart’ta yayınlanan bölümde Bu Gece Gösterisi. “Yani, çocuğu olan herkes [knows], bu bir zevk, muazzam – yani, vahşi. çok güzel Bu harika. Bu bir meydan okuma. Tüm velilere duyurulur. Devam etmek! Devam edersek daha iyi olur.”

2 yaşındaki Penn’in Netflix dizisinde seri katil Joe Goldberg’i canlandırdığını bilip bilmediği sorusuna ise oyuncu, “Bunu ona kırmak zorunda kalacağız” diyor.

Ancak bu, küçük olanın henüz babasını iş başında görmediği anlamına gelmez.

Penn, “Geçenlerde onunla gerçekten tatlı bir şey yaptığım bir gün vardı, bilirsiniz, kucağımda gibi,” diye paylaştı Penn. “Sonra uzaktan kumandaya oturdum ve…doğruca televizyondaki Netflix’e gitti. Yüzüm tam televizyondaydı. O da, ‘Baba!’ Etrafta yarışmaya başladım çünkü göreceği bir sonraki şey gerçekten çılgınca bir şeydi.”

Şans eseri, televizyonu tam zamanında kapatabildiğini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368123/penn-badgley-shares-insight-into-his-%22wild%22-fatherhood-journey-with-2-year-old-son?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir