Penn Badgley Mastürbasyon Sahnelerini Çekmenin “Daha Zor” Olduğunu Söylüyor


Hepsi bir günlük işte.

Penn Badgleyheyecan verici dizide Joe Goldberg olarak rol alan Senşov için sahte mastürbasyon yaptığı sahneleri çekmenin onun için nasıl bir şey olduğunu paylaştı – ve deneyim çok hoş değil.

Stitcher’s’ın 13 Temmuz’daki bölümünde, “Bunu kamera önünde pek çok kez yaptım. Bu garip – o kadar büyük bir anlaşma olacağını düşünmüyorsunuz” dedi. ezilmiş dijital ses dosyası. “Ve sonra, yüzünüzde kamera olan bir grup insanın önünde, büyük ihtimalle milyonlarca insanın bunu göreceğini bilerek, mastürbasyonu simüle ettiğinizi keşfedersiniz.”

Penn, bu çekimleri çekerken hissettiklerini “nasıl ayrıştıracağından” tam olarak emin olamasa da, bunu genellikle diğer seks sahnelerine göre daha zor bulduğunu belirterek, “Bazen bu sahnelerin daha zor olduğunu söylemeliyim. bir insandan çok, çünkü bu tıpkı, tamam, yaptığım şey bu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337947/you-s-penn-badgley-reveals-the-note-he-always-gets-from-directors-on-masturbation-scenes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir