Penelope Disick, Kourtney’nin ‘Kardashian’daki Nişanına Ağladı – Hollywood Life


kourtney kardashian penelope disick


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Travis Barker önerildi Kourtney Kardashian 5 Mayıs bölümünde Kardashianlar. Romantik teklifin ardından Travis’in üç çocuğu, Kourtney’nin annesi ve kız kardeşleriyle samimi bir kutlama yemeği için bir araya geldi. Kris Jenner Kourtney’nin üç çocuğunu çok küçük oldukları için nişan sonrası kutlamaya dahil etmeme kararı aldı. “Bizim için yalan söylemek zorunda Scott [Disick] ve onları sahte iddialarla buraya getirmek hepimiz için gerçekten zor olurdu,” diye açıkladı Kris. “Yapılması gereken doğru şey bu. [Travis’s] Çocukların hepsi temelde yetişkindir. Bu konuda böyle hissediyorum.”

Nişanın ilk heyecanı sona erdiğinde, Kourtney çocuklarını aramaya karar verdi ve onları sosyal medyada görmeden önce olanları anlattı. O aradı Penelope Dişi önce, P haberi duyar duymaz gözyaşlarına boğuldu. “Telefonu kapatmak!” dedi Penelope, aramayı hemen sonlandırarak. Kourtney, “Penelope bunu çok zorladı,” diye itiraf etti. “Bence bu onun için büyük bir değişiklik. Travis’i sevmesine rağmen, bence bunun ne anlama geldiğini bilmiyor. Sanki bu beni benden alıyor mu? Sanırım bunun ne anlama geldiğini bilmiyor.”

kourtney kardashian penelope disick
Kourtney Kardashian, kızı Penelope Disick ile birlikte çıktı. (Broadimage/Shutterstock)

Kourtney en küçük oğlunu aradığında, Saltanat Disick, o haberler hakkında daha az heyecanlandı. “Heyecan verici değil!” olanları anlatınca annesine anlattı. Bu sırada, Mason Dişi Kourtney iletişime geçmeye çalıştığında cevap vermedi. Çocuklarının işleri nasıl hallettiğini gördükten sonra Kourtney, durumu daha iyi anlamak için bizzat orada olabilmelerini dilediğini itiraf etti. “Keşke çocuklarım burada olsaydı” dedi. “Bence bu, karara, türe ve sürprizin bir parçasına daha fazla dahil olduklarını hissettirirdi. Annemin bu kararı verdiğini biliyorum ve muhtemelen bu onun için en iyisi değildi.”

Kourtney, her şeyin nasıl gittiği konusunda biraz zor zamanlar yaşıyordu, ama Khloe Kardashian ve kim Kardashian çocukların yanında olmamasının doğru karar olduğuna dair ona güvence verdi. Khloe, “Bunu kendi yöntemleriyle işlemeleri gerekiyor” dedi. “Bence babalarını kaybettiklerini düşünüyorlar. Annelerini kaybettiklerini düşündüklerini sanmıyorum, babalarının gittiğini ve senin onun yerine geçeceğini düşünüyorlar. Çocukken birini seçmen gerektiğini düşünüyorsun, yani P’nin tepkisi anlaşılır bir şekilde tamam. Ama Travis’te yanlış bir şey yok. Bu senin hissettiklerinle aynı şekilde bruce [Jenner]”

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Kourtney, babasını aldığını kabul etti. Robert KardashianBruce Jenner’ı Bruce ile uzlaşması için kabul ediyor, şimdi Caitlyn Jenner, üvey babası olmak. Kourtney, “Scott’ın ilişkimizi gerçekten kabul etmesinin gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum, böylece çocuklar kendilerini iyi hissedebilirler” dedi. Sonunda Kim, Kourtney’nin geceyi olması gerektiği gibi kutlayabilmesi için olumsuz konuşmayı kapattı.

Bölümün ilerleyen saatlerinde Khloe, Scott’ı ziyaret etti ve çocukların Kourtney’nin büyük gününün bir parçası olamadıkları için kuşkusuz üzüldü. “Orada olmaları gerekirdi,” diye ısrar etti. “Şahsen benim için, 50 dakika ötede nişanlansaydım, ‘Biri arabaya binsin ve çocuklarımı buraya götürsün’ derdim. Ve P kendinden geçmiş olurdu. Demek istediğim, burası on saat uzaklıktaymış gibi davranıyoruz. 55 dakikada oraya gidebilirim.

Neyse ki Kourtney, eve döndüğünde Penelope ile aralarını düzeltebildi. Kızla baş başa vakit geçirdiler. Ayrıca Travis’in Penelope ile konuştuğunu ve ona “onu orada gerçekten istediğini” söylediğini açıkladı, ancak bu sadece işe yaramadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/penelope-disick-cries-kourtney-kardashian-travis-barker-engagement-the-kardashians/

Yorum yapın