Pedro Pascal, Game of Thrones Ölümünde Gerçek Duyguları Açıkladı


Pedro Pascal nasıl olduğuyla ilgili hiçbir sorun yaşamadım Game of Thrones sona erdi – en azından karakteri için iyi.

HBO destanının dördüncü sezonunda Oberyn Martell’i oynayan Pedro, yüzü tam anlamıyla The Mountain’ın ellerinde bir karpuz gibi ezildiğinde muhteşem bir şekilde öldü.

Genellikle dünyanın en büyük üç ölümü arasında gösterilen sahne Game of Thrones tarih, Pedro için bir onur nişanıdır ve aynı zamanda kariyerinde neyi başaracağını merak etmesine neden olur.

“Beni bir patron gibi hissettiriyor, eğer gerçekten oradaysam ve ilk üç içindeysem, demek istediğim, bundan sonraki her şey biraz boşunaymış gibi” söylenmiş Esquire. “Sanki, ne yapıyorum? Neden hala deniyorum? Yaptım.”

Şu anda Disney+’da oynayan Pedro çıkıyor Mandaloryalı ve yakında HBO’nun merakla beklenen uyarlamasında görülecektir. Bizden geriye kalanlar video oyunu imtiyazı, ilk etapta rolü aldığı için bile şanslıydı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327715/pedro-pascal-reveals-how-he-really-feels-about-his-gnarly-game-of-thrones-death-scene?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir