Peacock’s Queer as Folk’ta Kim Cattrall’ın İlk Fotoğraflarına Bakın


Kim Cattrall yeni TV şovunda kozmos’u martini ile takas etti.

tavuskuşu öncekinin birden fazla fotoğrafını yayınladı Seks ve Şehir yıldız ve Sarı ceketlerJuliette Lewisher ikisi de NBCU yayın hizmetinin merakla beklenen programında konuk olacak Halk olarak queer yeniden başlat.

Cattrall, Brodie karakterlerinin evlat edinen annesi Brenda’yı canlandırıyor. şeytan yolu) ve Julian (oynadığı Ryan O’Connell). Peacock’a göre, Brenda “karavan parkı köklerine sahip martini sırılsıklam, yüksek sosyete güney sosyetesi” dir.

Bu arada Lewis, Mingus’un annesi Judy’yi canlandırıyor (oyuncu yüzgeç argus) kim “genç çocuğu için bir ebeveynden daha çok arkadaş olan bekar bir anne”.

Önizleme görüntüleri, Cattrall ve Lewis’in tek tek çocuklarını teselli ettiğini ve Cattrall için bir karaoke sahnesi hazırladığını gösteriyor.

Halk olarak queerÇığır açan İngiliz dizisinin ve Amerikan yeniden çevriminin canlı bir yeniden tasavvuru olan , New Orleans’ta bir trajedinin ardından hayatları değişen çok çeşitli bir arkadaş grubunu araştırıyor. yaratıcıdan Stephen Dunngösteri de yıldızlar şeytan yolu, Jesse James Keitel, bilgisayar bilimi ve HilelerJohnny Sibilly.

Halk olarak queer prömiyerleri tavuskuşu 9 Haziran 2022’de. Aşağıdaki resimlerde gezinin!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330887/see-the-first-photos-of-kim-cattrall-on-peacock-s-queer-as-folk-reboot?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın