Peacock’s Love Island ABD’nin Seksi Çivileriyle Tanışın


Hubba, hubba!

E’ye izin ver! Sizi seksi erkek yıldızlarıyla tanıştıracak haberler tavuskuşu‘s aşk Adası ABD, bu özel döküm fotoğrafları ile birlikte. Cızırtılı enstantaneler, beş yeni adalının gömleksiz, kaslarını ve altılı karın kaslarını rengarenk yüzme şortlarıyla gösterişini gösteriyor.

Yakışıklı adamlar grubuna, bir emlakçı arayan bir emlakçı da dahildir. Margot Robbie type, 200’den fazla kadınla birlikte olan Brezilyalı bir model, antik Yunan felsefesine tutkulu bir kurye, kişisel bir eğitmen ve nazik bir ruh (annesi gibi) arayan emlakçı ve yemek pişirme tutkusu olan bir garson.

Beyler daha önce duyurulan katılacak aşk adası Hanımlar Deborah Chubb, Zeta Morrison, Courtney Boerner, Sidney Paight ve Sereniti Kaplıcaları sonunda bir nakit ödül kazanma umuduyla California sahilinde muhteşem bir villada. İzleyiciler ayrıca sezon boyunca kimin kalacağı ve kimin gideceği konusunda oy kullanma şansına sahip olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337530/meet-the-sexy-studs-of-peacock-s-love-island-usa?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir