Peacock’s Love Island ABD’den Adalıların En Komik Anları


Bu Adalılar sizi çatlatacak ve çatlıyor.

yeni sezon Aşk Adası ABD NBC’nin yayın sitesi Peacock’da haftada altı gece yayınlanıyor ve yayınlanıyor. Bu, hayranların birine aşık olduğu anlamına gelir. Aşk, şehvet ve beklenmedik kahkahalarla dolu bir yaz için Santa Barbara, Kaliforniya’daki rüya gibi villaya inen yeni seksi bekarlar grubu.

İzleyiciler, ikonik replikler sunmak için dizinin Adalılarına her zaman güvenebilirler (çok yaşa o ağızları açık bırakan Brexit görüşmesi). Ancak, bu sezon hayranlar zaten bazı son derece saçma anları not alıyorlar (buna şefin sunucudan yaptığı öpücük şakaları bile dahil değil). Sarah Hyland ve efsanevi anlatıcı Ian Stirling).

İtibaren borçkuşlarla ilgili komplo teorisi Sidney‘in tartışmalı coğrafya bilgisi, dördüncü sezon yarışmacıları, realite TV serisinde şimdiye kadarki en komik anlardan bazılarını sunuyor. Ve vahşi ifşaatları gelmeye devam ediyor, bölümler Salı’dan Pazar’a Peacock’da 18:00 PT / 21:00 ET’de düşüyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339881/all-the-islanders-funniest-moments-from-peacock-s-love-island-usa?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir