Peacock Yeni Serisi Hysteria’yı Duyurdu! Şeytani Panik Hakkında


yanında yayınlanan açıklamada Histeri! duyuru, lisa katzNBCUniversal Television and Streaming, Başkan Yazılı İçerik, “Yaklaşan gerilim dizimiz Histeri! 80’lerin nostaljisi, gizemi, ağır metali ve tamamen Amerikan ortamının ortasında geçen Satanic Panic’in karmaşık dünyasını keşfedecek. Yazar Matthew Scott Kane, baş yapımcılar ve yönetmenler John Francis Daley ve Jonathan Goldstein, Good Fear ve UCP’deki ortaklarımız tarafından yönetilen bu taze, yaşlanma hikayesinde ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Peacock izleyicileri için ilgi çekici orijinal dizi.”

Histeri! Universal Studio Group’un bir bölümü olan UCP tarafından üretilecek. UCP Başkanı eklendi Beatrice Bahar Doğan“Bu tüyler ürpertici gerilim, kitlesel bir ahlaki paniğe ve bu karanlık günlere yol açan tüm korkulara, arzulara, öfke ve korkuya dalıyor. Matthew’un senaryosu orijinal, merak uyandırıyor ve Şeytani Paniğin çılgın enerjisini mükemmel bir şekilde yakalıyor. İzleyicilerin gösteriyi Peacock’da yaşamasını beklemeyin.”

Daley ve Goldstein’a katılmak yazar Matthew Scott Kaneile birlikte yürütücü yapımcılık yapacak olan Chris Bender ve Jake Weiner İyi Korkudan. Scott Stoops nezaretçi yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Daha önce kontrol etmek için Peacock gösterileri koleksiyonu için okumaya devam edin Histeri! prömiyerler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340972/the-satanic-panic-is-getting-the-tv-treatment-with-peacock-s-new-series-hysteria?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir