PDA Fotoğrafları – Hollywood Life


PDA Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yaşlı Ordonez / SplashNews

Shawn Mendes24 ve Camila cabello, 26, New York City’de dışarı çıkarken el ele tutuşurken görüldü – PDA dolu Coachella buluşmasından sadece bir ay sonra ve Kasım 2021’deki ayrılmalarından bir buçuk yıl sonra. fotoğraflarda yapabilirsiniz BURAYA BAKIN TMZ, Camila, hit yapımcı arkadaşıyla birlikte yürürken bir kot pantolon ve beyaz bir ekose üst ile siyah deri bir ceketi salladı. Görünümünü bir çift siyah spor ayakkabı ile tamamladı ve taze yüzlü ve makyajsız görünüyordu, yeni karartılmış saçları ve omuzlarının etrafından sarkan kaküller. Shawn koyu gri bir atlet ve bir kot pantolon giymişti ve gün ışığında Camila ile sohbet ederken halinden memnun görünüyordu.

Shawn Mendes ve Camila Cabello
Shawn ve Camila önceki bir gezide görüldü. (Yaşlı Ordonez / SplashNews)

İkilinin 23 Mayıs Salı kahve koşusu, birçok kişinin inanmaya başladığı şeyi kesinlikle doğruluyor gibi görünüyor – Shawn ve Camilla “tekrar yayında”. Ve bu tam bir sürpriz olmazdı. Kendi yollarına giderken bile hala yakın olduklarını kabul ettiler.

“Hey millet, romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insanlar olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü.” instagram hayranlara mesaj okundu. “İlişkimize en iyi arkadaş olarak başladık ve en iyi arkadaş olmaya devam edeceğiz. En başından beri desteğiniz için çok teşekkür ederiz ve bundan sonra da devam edeceğiz.”

Shawn, defalarca birlikte görüldüğü için bir söylenti fırtınasına dokundu. Doktor Jocelyne Miranda51, Camila çıkmaya devam ederken Austin Kevitch, ancak ilişki 2023 yılının Şubat ayında yeniden sona erdi. 2022 yılının Ağustos ayında bir kaynak bize pop yıldızının neden ondan etkilendiğini anlattı. Kaynak, “Gösteri dünyası yerine teknolojide olmasını seviyor, bu onun için bir ilk ve bundan zevk alıyor” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL o zaman.

Shawn Mendes ve Camila Cabello
Chelsea Lauren/Shutterstock

Ama belli ki, Shawn ve Camila kalplerini başka yerde bırakmış ve Nisan ayında Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nde yeniden bir araya gelmişlerdi. “[We’re] çok arkadaş canlısı, ”dedi Shawn, bir bölüm sırasında Ryan Seacrest İle Canlı Yayında 2022 yılının Nisan ayında. “Yani, bunca yıl önce Camila’yı sevdim ve bu asla değişmeyecek.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/shawn-mendes-camila-cabello-hold-hands-nyc-pda-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir