Payetli Elbise İçinde Göz Kamaştırmak – Hollywood Life


Riley Keough Oscar'ları Parti Sonrası 2023


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Riley Keough dır-dir an Büyük başarının ortasında Daisy Jones ve Altı, Riley, Vanity Fair Oscar’larının parti sonrası partisine katıldı ve yılan derisi baskısına benzeyen metalik baskılı bir elbiseyle büyüledi. 33 yaşındaki bir çocuk annesi, aşağıda görüldüğü gibi, kalçalarının üzerinde kesikler ve bir kukuleta bulunan nötr renkli elbisesiyle mavi halıyı aydınlattı. İnce gümüş bir kolye ve ışıltılı şelale küpelerle aksesuar olarak kullandı ve tatlı kumral saçları gevşek dalgalarla şekillendirildi.

Riley Keough Oscar'ları Parti Sonrası 2023
Riley Keough, Oscar After-Party 2023’te poz veriyor (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Riley’ye kırmızı halıda kocası eşlik etti. Ben Smith Petersen. Aşağıda görüldüğü gibi, pantolonunda bir şerit olan klasik, tamamen siyah bir takım elbise içinde şık görünüyordu. Çift, 2015’ten beri evli ve geçen yıl bir noktada bir kızı özel olarak dünyaya getirdi.

Riley Keough'un kocası Oscar aldı
Riley Keough, kocası Ben Smith-Petersen’i 2023 Vanity Fair Oscar after partiye getirdi (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Riley, Oscar törenine katılmadı, büyükannesi de katılmadı. Priscilla Presley. Birçok kişi Priscilla’nın katılmasını ve desteklemesini bekliyordu. Austin Butlerperformansıyla aday gösterilen Elvis Presley içinde Baz Luhrmann’ın biyografik.

Riley ve Priscilla’nın bir savaşın ortasında iletişim kurmadıkları bildiriliyor. Lisa Marie Presley’in güven. Lisa Marie, annesiyle Altın Küre’ye gittikten sadece birkaç gün sonra, 12 Ocak’ta 54 yaşında öldü.

Lisa Marie’nin ölümünün ardından Priscilla, Riley ve erkek kardeşinin, BünyaminBenjamin 2020’de ölmüş olmasına rağmen Lisa Marie o zamandan beri herhangi bir değişiklik yapmamıştı. Bu, Priscilla ve Riley’yi yas zamanlarında ayırdı.

Priscilla, Lisa Marie’nin ölümünden bu yana ilk kırmızı halı görünümünü yaptı. Ajan Elvis prömiyeri 9 Mart’ta. Bu arada Riley, hit Prime Video serisinin tanıtımını yapıyor. Daisy Jones ve Altı. Başlık rolünü oynuyor ve inanılmaz vokal becerilerini sergiliyor.

Riley, dizinin bir bölümünde rahmetli büyükbabasını onurlandırdı. Elvis’in 1968’deki geri dönüş özel programında taktığına çok benzeyen kırmızı bir gitar askısı taktığı görülebilir. Müzisyen bir aileden gelmesine rağmen, Riley çoğunlukla oyunculuğa bağlı kaldı.

“Büyükbabamın mirası devam ediyor mu bilmiyorum, bu bana göre bir şey” dedi. Bu gece eğlence dizideki rolü hakkında. “Ama benim için gerçekten eğlenceli bir deneyimdi. Ben bir müzisyen değilim – ya da sanırım şimdi öyleyim. Tüm hayatım boyunca sinemayla ilgilendim ve bu yüzden müzikle bu şekilde bir ilişki kurmak benim için gerçekten daha sevecendi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/riley-keough-oscars-after-party-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir