Paulina Porizkova Yeni Twitter Fotoğrafında Tanga Bikini Rocks – Hollywood Life


Paulina Porizkova


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Paulina Porizkova sadece vücudunun tadını çıkardığı için üzgün değil. 57 yaşındaki süper model, yaş ayrımcılığından nefret edenleri ve trolleri reddeden başka bir arsız gönderiyle Twitter’a gitti. 9 Eylül’de yayınladığı fotoğrafta Paulina, rahat bir pozla baskılı tanga bikinisini sallarken yüzünü kameradan başka yöne çevirdi. Mavi gökyüzüne bakarken bir yaz verandasında bir sütuna yaslanarak durdu. “Trol yemi: 57 yaşında bikinili bir kadın,” diye yazmıştı çekici fotoğrafa. “Kim hiç hissetmez #eski ve çirkin Üzgünüm/üzgün değilim troller!”

Modelin 110 bin takipçisinin bir kısmı tepki göstermek için yorumlar bölümüne aldı. Bir takipçi kısmen “Paulina’nın kendisini iyi hissettiren fotoğraflar yayınlamaya hakkı var” diye yazdı. “Git @paulinaporizkov, ve seni mutlu eden şeyi yap.” Bir başkası, “Paulina’nın siyah tek parça takım elbise içindeki ikonik posterinin bir görüntüsünün yanında harikasın ve her zaman öyleydin”. “1989’daki erkek arkadaşımın duvarında bu poster vardı ve bir kadının nasıl bu kadar güzel olabileceğini merak ettiğimi hatırlıyorum.”

Ayrıca çok daha uzun bir duyguyu paylaştığı Instagram hesabında dudak uçuklatan fotoğrafı yayınladı. “Biraz ünlülerin narsisizmi hakkında konuşalım – ki ben de herkes kadar suçluyum” diye itiraf etti gönderide. “Narsistlerin doğaları gereği spot ışığında bir hayata çekilmeleri mi yoksa onları spot ışıkları mı yaratıyor? Deneyimden bahsetmişken: Eğer herhangi bir eğiliminiz varsa, spot ışığı sadece size uymaz, aynı zamanda onu başka hiçbir şey gibi destekleyebilir.” Gönderi, kışkırtıcı imajla neyi başarmayı umduğu hakkında büyüleyici bir noktaya değinmeye devam etti.

Paulina Porzikova plajı
Paulina Porizkova sahilde (BACKGRID)

Ancak tüm tepkiler olumlu değildi ve sanki Paulina’nın amacını kanıtlamak için yorumlardan bazıları değişkendi. Yine de, çarpıcı güzellik etkilenmemiş görünüyor. Bu baharın başlarında, benzer duyguları ifade etmek ve nefret edenleri çağırmak için Instagram’a gitti. 29 Nisan’da başka bir bikini gönderisine “İşte iyi bir takipçi yorumu – birkaç tane daha yankılanıyor” başlığını attı. 57 yaşındaki bir kadın, nasıl görünürse görünsün bikiniyle poz vermek için ‘çok yaşlı’. Çünkü ‘Yaşlı’ ‘Çirkin’dir. Vücudumun her fotoğrafını paylaştığımda böyle yorumlar alıyorum. Bu, dişlerimi diken diken eden yaş ayrımcılığının utancıdır. Yaşlı erkekler ayırt edilir, yaşlı kadınlar çirkindir.”

“Güzelliği algılamak için GÖRMEK gerekir. Bu yüzden yaşlandıkça daha da güzelleştiğimize inanıyorum. Güzelliğimizi kazandık, ne olduğunu anlıyoruz ve çok daha iyi görebiliyoruz. Çirkin ve yaşlı diye bir şey yoktur. Sadece dar görüşlü ve cahil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/paulina-porizkova-thong-bikini-twitter-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir