Paulina Porizkova Oğluna Babasının Üst Katta Öldüğünü Söylediğini Hatırlıyor – Hollywood Life


Paulina Porizkova


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Paulina Porizkova geri tutmuyor. Yeni kitabından bir alıntıda, Filtre Yok: İyi, Kötü ve Güzel, 57 yaşındaki eski süper model, en büyük oğluna kocasından bahsetmek için kendini nasıl bir merdivenden aşağı sürüklediğinin ayrıntılarını paylaşarak hayatının kederli bir bölümünü derinden yaşadı. Ric Ocasek2019’da 75 yaşında öldü. Kız arkadaşıyla kahve içerken ona “Baban öldü” dedi.

Paulina Porizkova ve ailesi
Paulina Porizkova, merhum kocası Ric ve oğulları Jonathan ve Oliver, 2016. (SplashNews)

Paulina, 15 Eylül’de New York’ta Ric için kahve yaptıklarını hatırladı ve boşanmanın ayrıntıları üzerinde çalışıyor olsalar da, o ameliyattan iyileşirken hala birlikte yaşıyorlardı. Kısmen, “Ona yatağına kahvesini getirmenin iyi olacağını düşündüm,” diye yazdı. Arabalar solist, son günlerde erken uyanmasına rağmen, garip bir şekilde sabah 11:00’de uyanmamıştı. Ardından cansız bedenini buldu. “Yüzüne dokundum” diye yazdı. “Soğuktu. Bacaklarım uyuştu ve altıma çöktü. Nefes nefese yere oturdum.”

Paulina bu korkunç deneyimi anlattı ve sonunda kendini oğlunu bulduğu merdivenlerden aşağı sürünürken buldu. Jonathan Ocasek, sonra 26. “Ayağa kalkamadım, karnım ve dirseklerimin üzerinde üç kat merdiven aşağı süründüm,” diye devam etti Paulina anılarında. “Benden sadece belli belirsiz farkında olduğum sesler geliyordu. Tek bildiğim, oğullarıma ulaşmam gerektiğiydi. Büyük oğlum Jonathan ve kız arkadaşı sabah kahvelerini mutfak masasında içiyorlardı. Bölünmüş ekran beynimdeki anlatıcı net ve kararlıydı: Oğlumun beni böyle yerde görmesine izin veremezdim. “Artık ayağa kalkmalısın,” dedi. Son basamakta tırabzana tutundum, kollarım ve omuzlarımdaki tüm gücümle kendimi dik bir pozisyona ittim, canım hayatım diye tırabzana tutundum. Jonathan beni gördü, gözleri genişledi. İşte o zaman Paulina, haberi kendisine ilettiğini hatırladı. “‘Baban öldü.”

Paulina Porizkova ve Ric Ocasek
2016’da Paulina Porizkova ve Ric Ocasek (Derrick Salters/WENN.com/MEGA)

Paulina ve Rick aynı zamanda oğulların ebeveynleriydi. Oliver Ocasek, 1999 doğumlu. Geçen yıl sosyal medya hesaplarında muhteşem bikinili fotoğraflar paylaşan Paulina’nın, modellik yaptığı gençlik yıllarında maruz kaldığı cinsel tacizden de bahsettiği bildirildi. Ayrıca Paulina, kitapta “yıllardır kendisine dokunmadığını” iddia ettiği Ric ile evliliğinin sona ermesiyle ilgili ayrıntıları paylaşıyor ve Ric’in kendisini “terk ettiğini” iddia ederek onu vasiyetinden çıkardığını iddia ediyor. .

Yine de aldı instagram 24 Mart’ta, 78. doğum günü olması gereken gün için ona saygılarını sunmak için. İkilinin oğullarıyla birlikte muhteşem bir aile fotoğrafının altına “Sonsuza kadar özleneceksiniz” notunu düştü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/15/paulina-porizkova-telling-son-father-dead-upstairs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir