Paulina Porizkova, Aşkını Onayladıktan Sonra Mystery Man’i Öpüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


paulina öpücükleri


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Kıvılcımlar uçuyor! modeli ve Filtresiz yazar Paulina Porizkova58, ilkini paylaştı PDA fotoğrafı 26 Nisan’da gizemli adamıyla ve sevildiğini söylemek güvenli. “Aşk, havadadır. #betweenjloandbettywhite #startingover #loveisintheair #springhassprung, ”diye yazdı, kendisinin ve erkeğinin gölgesinin fotoğrafını bir dudak kilidinde. Adamın kim olduğu belli olmasa da, Paulina yeni aşkını önce ona doğruladı. HollywoodYaşamı bir ÖZEL röportaj 10 Mart’ta.

Kitap hakkında sohbet ederken, Bizile Terence Gerçeko söyledi HollywoodLife Podcast’i görüşmediği kocasından sonra gerçekten de yeni biriyle görüştüğü, Ric Ocasek‘nin 2019’da ölümü. “Bekarken okuyordum ve ‘Bir ilişki potansiyeli olduğunu hissettiğim bir sonraki erkekle tanıştığımda, bir yerlere gideceğini hissediyorum, onlara bunu okutacağım’ diye düşündüm. Gerçek bir yere varmadan önce rezervasyon yaptırın’. Ve böylece, o kitabı birine teslim ettiğimi söyleyebilirim.”

58 yaşındaki güzelin öpüşme fotoğrafını paylaşmasının hemen ardından bir milyon takipçisi, habere tepki göstermek için yorumlara akın etti. Bir hayran “Bunu görmeyi SEVİYORUZ!” diye yazarken, bir başkası “Siz ikiniz @paulinaporizkov için çok açık, nazik ve doğal.” Üçüncü bir hayran, Eylül 2019’da ölmeden hemen önce Ric’ten boşanmaya hazırlanan Paulina için duyduğu sevinci ifade etmekten kendini alamadı. “Hepimiz senin adına çok mutluyuz!!!!! Çok çalıştın” diye kaleme aldılar.

Paulina, yeni birine aşık olduğunu ilan ederken, 58. doğum gününü 10 Nisan’da Instagram aracılığıyla neredeyse her şeyi yasaklayarak kutladı. Ve en iyisinin henüz gelmediği umudu ve beni buraya şimdiye getiren her şey için şükrandan başka bir şey değil. #thisis58 #nofilter #betweenjloandbettywhite #greypride, ” neredeyse çıplak fotoğraf Okumak. “Doğum günü dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim! Doğum günümün yirmi saati seyahatle geçmesine rağmen buna ÇOK değdi. (Oyuncak referansını çözebilen herkes için toplam bonus puan).”

paulina porizkova
Paulina Porizkova, 26 Nisan’da gizemli bir adamla fotoğraf paylaştı. (Gregory Pace/Shutterstock)

Paulina’nın üçüncü kitabı 15 Kasım 2022’de yayınlandı ve Paulina şu anda anıyı imzalamak ve tanıtmak için bir kitap turunda. Kitapta merhum müzisyenle 28 yıllık evliliğinin bazı sıkıntılarını da detaylandırdı. “Büyük ikramiyeyi vurduğumu sanıyordum. Beni tamamen takıntılı bir şekilde sevilmek istediğim şekilde sevebilen bir adam bulduğumu sanıyordum. Kendimi bu büyük aşka kaptırarak kendimden küçük parçalar kaybedeceğimi veya bir insan olarak kontrolümden vazgeçtiğimi fark etmemiştim” diye hatırlıyor. Paulina ve Ric 24, Paul ise 45 yaşında evlendiler ancak aşkları Paulina 19 yaşında başladı. Evlilikleri sırasında iki erkek çocuk dünyaya getirdiler. Jonathan Raven Ocasek29 ve Oliver Orion Ocasek24.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/paulina-porizkova-kisses-mystery-man-romance-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir