Paulina Gretzky ve Dustin Johnson Evlendikten Sonra ‘Baş dönmesi’ – Hollywood Life


Paulina Gretzky ve Dustin Johnson Evlendikten Sonra 'Baş dönmesi' - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kevin Dietsch/UPI/Shutterstock

Paulina Gretzky33 ve Dustin Johnson, 37, yeni evlilik mutluluğu içinde parlıyor! Wayne Gretzky’nin kızı ve profesyonel golfçü, uzun bir nişanlılığın ardından 23 Nisan’da evlendiler ve nihayet karı koca olmanın keyfini çıkarırken “yenilenme duygusu” ve baş dönmesi hissediyorlar. EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Paulina ve Dustin yıllardır birlikte olsalar da, evlendikten sonra ilişkilerinde kesinlikle bir yenilenme hissi var” dedi. HollywoodYaşam. “Her zaman çok yakın, sevgi dolu bir bağları oldu ama işleri gerçekten resmileştirdiklerinden beri, yeniden okul çocukları gibiler.”

Kaynak, “Gözlerini ve ellerini birbirlerinden uzak tutamıyorlar” diye devam etti. “Paulina, Dustin’i şimdiye kadar olduğundan daha fazla sevebileceğini düşünmüyordu. Ve hala ona ‘kocam’ demeye alışırken, hayatını başka biriyle paylaşmayı hayal bile edemiyordu. Düğün hayal edebilecekleri her şey ve daha fazlası olduğu için bu kadar beklediklerine inanamıyorlar.”

Paulina Gretzky, Dustin Johnson
Paulina Gretzky ve Dustin Johnson, golf şampiyonalarından birinde. (Kevin Dietsch/UPI/Shutterstock)

Paulina ve Dustin, Walland, Tennessee’deki bir tatil köyünde yemin ettiklerinde eş oldular. İnsanlar. Çift, evliliklerini onayladı muhteşem fotoğraflar ve sosyal medyadaki büyük günlerinden videolar. Gelin çarpıcı bir şeffaf ve ışıltılı kolsuz elbise giydi ve damat klasik bir smokin giydi. Dustin, düğün olayını “Arkadaşlarınız ve ailenizle harika bir hafta sonu” başlıklı fotoğrafın başlığında.

Evlenmeden önce, oğulları paylaşan Paulina ve Dustin tatum7 ve Nehir, 4, 2013’te nişanlandılar. İlk olarak 2009’da tanıştılar, ancak yıllar sonra çıkmaya başladılar ve o zamandan beri ayrılmazlar. Paulina, bir röportaj sırasında ne kadar çabuk aşık olduklarını anlattı. Yastıklar ve Bira Mayıs 2021’de podcast.

Paulina Gretzky, Dustin Johnson
Paulina Gretzky ve Dustin Johnson bir öpücük paylaşıyor, (TANNEN MAURY/EPA-EFE/Shutterstock)

“Birine çok çabuk aşık oldum ve başımıza gelen en iyi şeyi çok çabuk yaşadık” dedi. “En önemli şey çocuklarım, Dustin ve kariyerimdi. Bu şeyler ön plandaydı. Bu şeylerin kurulması gerekiyordu. Yani, Masters’ı kazandıktan sonra [in 2020]Yapalım dedim, bu mantıklı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/paulina-gretzky-dustin-johnson-feelings-married-giddy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir