Paula Patton Kızarmış Tavuk Tarifi Üzerine Tepkiye Cevap Verdi


Talimatlar kızarmış olarak adlandırıldı, ancak İnternet kavruldu Paula Pattontavuk tarifi.

Aktris önlüğünü giydi ve annesinin kızarmış tavuk tarifini bir karede gösterdi. Instagram videosu Ancak onun talimatlarını paylaştıktan sonra hayranlar silaha sarıldı ve tarifin kendisinden Paula’nın becerilerine kadar her şeyi eleştirdi.

Görünüşe göre aktris sıcağı çekebilir ve mutfaktan çıkamaz. Paula, “Her şey yolunda çünkü herkesin bir şeyler yapmak için kendi yolu var,” dedi. 5 Nisan Instagram gönderisi“Önerileri alacağım, yeni bir tür kızarmış tavuk yapacağım ama annemin tavuğu her zaman onun yaptığı gibi yapacağım. Baharatları yağa koyduk falan. şekilde yapıyoruz.”

Paula’nın yağlı baharatları, onu eleştirenlerin ana sorunlarından biriydi. Bir kullanıcı açıklamalı Twitter’a gönderilen bir TikTok videosu, “Paula Patton günümü mahvetti.” TikTok’ta kullanıcı, Paula’nın tavuğu sadece yıkamakla kalmayıp aynı zamanda baharatlandırma yöntemine de inanmadığını gösterdi. süre yağda pişmiştir.

“Yağda mı?” diye haykırdı kullanıcı. “Sen baharat yağısın!”

Diğerleri, Twitter’da onaylamadıklarını paylaşırken, bir kullanıcı, “Paula Patton tavuğunu düzgün yıkamadı, baharatlamadı, unu baharatlamadı, yağı baharatladı ve tavuk hala pembeydi Ben 911’i arıyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326152/paula-patton-responds-to-backlash-over-fried-chicken-recipe?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın