Paula Abdul, İlk Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreni Performansını Slayt Etti – Hollywood Life


Paula Abdul


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Paula Abdul New York City’deki ilk Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni performansıyla geçit töreni izleyenlerin gözlerini kamaştırdı. 60 yaşındaki hiti “Straight Up”ı sim kaplı bir hindinin yanında seslendirdi. Paula altın payetli bir tulum içinde ışıl ışıl görünüyordu.

Paula Abdul
Paula Abdul, Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni performansından önce. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Paula sansasyonel dans hareketlerini sergiledi ve performansına biraz step dansı ile başladı. John’un dans ekibi ona katıldı. Paula, inanılmaz kaldırışlarla performansını yeni bir düzeye çıkardı.

Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninden bir gün önce Paula, BUGÜN performansı hakkında konuşmak için göster. “Bu benim için bir çocukluk yapılacaklar listesi” dedi Hoda Kotb ve Jenna Bush Hager. Paula onunla ilgili röportajı yeniden yayınladı instagram ve şöyle yazdı: “Bu [is] küçüklüğümden beri hayalini kurduğum bir şey.”

“Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni’ni muhteşem Jennie-O şamandırasıyla yapacağım için çok heyecanlıyım ve geçit töreninin dünya çapındaki TV izleyicileri için ‘Straight Up’ı sergilemek için sabırsızlanıyorum. Umarım herkes mutlu, sağlıklı ve barış dolu bir Türkiye günü geçirir!” Paula dedi ki Beyan geçit töreninden önce.

Geçit töreni performansından önce, Paula bir sahne arkası yayınladı Instagram videosu bir provadan. Şarkıcı, performansını New York City’deki Macy’s mağazasının önünde uygulamak için toplandı. Paula’ya prova için tüm dansçıları eşlik etti.

Paula Abdul
Paula Abdul ve Jimmy Fallon, Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninde. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Macy’s Şükran Günü Geçit Törenindeki varlığıyla bizi şereflendiren tek yıldız Paula değildi. Lea Michele, Mariah Carey, Big Time Rush, Blanco Kahverengi, Dionne Warwickve dahası.

Eylül 2022’de Paula katıldı Kelly Clarkson’ın Arkadaşıyla Şöhret Yürüyüşü töreni amerikan idolü hakimler Simon Cowell ve Randy Jackson. Paula, bir röportaj sırasında “Hollywood Bulvarı’ndaki yıldızını özleyemezdim” dedi. BUGÜN. Ayrıca, “Her zaman gösterisinin ilk gününde duvarına ‘Unutma, ben senin ikinci annenim, seninle gurur duyan ikinci annenim’ diye imza attığımı söylüyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/paula-abdul-macys-thanksgiving-day-parade-performance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir