Paul Wesley ve Karısı Ines De Ramon Ayrıldı – Hollywood Life


Paul Wesley ve Ines de Ramon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Allocca/Starpix/Shutterstock

Paul Wesley yeniden bekar olma yolundadır. için bir temsilci Vampir Günlükleri 40 yaşındaki ikonun, üç yıllık eşi Anita Ko Kuyumculuk profesyonelinden ayrıldığını doğruladığı bildirildi. Ines de Ramon, 29 – ve bir süredir ayrılar. “Bir temsilci şifre ve kızılötesi ayrıldıklarını doğruladı” açıklamasında bulundu. İNSANLAR okuman. “Ayrılık kararı karşılıklı ve 5 ay önce alındı. Şu anda mahremiyet talep ediyorlar. ”

Paul Wesley ve Ines De Ramon
Paul Wesley ve Ines de Ramon (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

Paul ve Inez, romantik bir akşam yemeğinden sonra New York’ta el ele tutuşurken yakalandıklarında, Haziran 2018’de dönen söylentileri ilk kez ortaya koydu. Paul, ertesi ay Temmuz ayında resmi hale getirmek için Instagram’a gittiğinde tüm şüpheleri ortadan kaldırdılar. Tony Montauk’taki bir düğünde, BFF ve eski kostarın yanında yeni hanımıyla bir fotoğrafını yayınladı Nina Dobrev ve dostum Jessica Szohr.

2019 yılının Şubat ayına hızlı bir şekilde ilerleyin ve çift, yine New York’ta eşleşen alyansları sallarken görüldüğü için ciddi olmaktan daha fazlası gibi görünüyordu. Haziran ayına gelindiğinde Nina, Ines’ten Paul’ün “eşi” olarak söz ediyordu. “Çok takılırız” Çok sevmek aktris bir 2019 görünümü sırasında söyledi Yönlü Meydan Okuma podcast, başına İNSANLAR. “Biz gerçekten iyi arkadaşız. Karısını seviyorum. Zamanın her şeyi değiştirmesi çok komik çünkü onun en iyi arkadaşlarımdan biri olacağını hiç düşünmemiştim” dedi.

Paul Wesley
Paul Wesley, ‘The Vampire Diaries’den bir sahnede. (CW Ağı/Nezaket Everett Koleksiyonu)

Sonunda Ines, gizli törenin bir düğün fotoğrafını yıldönümleri için Instagram hesabına göndererek giderek daha belirgin hale gelen şeyi doğruladı. 23 Temmuz 2020 tarihli paylaşımında yeni kocasını kumsalda öperken güzel beyaz bir elbise giydi. Çiftin Gregory adında bir kurtarma köpeği paylaştığı bildirildi.

Ines ile olan birlikteliği, Paul’ün ilk evliliği değildi. Daha önce evlendi Güzel insanlar oyuncu ve eski model Torrey DeVitto Temmuz 2013’te ayrıldılar ve boşanmaları o yıl Aralık ayında sonuçlandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/paul-wesley-wife-ines-de-ramon-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir