Paul Walter Hauser, Ünlü Larry Hall’u Oynamak İçin 40 Pound Verdi


Paul Walter Hauser şüpheli seri katil rolü için zihnini, bedenini ve ruhunu değiştirdi Larry Salonu.

bu Richard Mücevher yıldız, kötü şöhretli Hall’u oynamak için 40 kilo verdi. 45’e yakın kadının öldürülmesinden sorumlu olduğundan şüpheleniliyor 80’lerde ve 90’larda, yaklaşan Apple TV+ serisi için kara kuş.

Hauser, kilolarını düşürürken, dizinin saç ve makyaj ekiplerini, Hall’un saçını ve Hall’un “yanık yanları” olarak adlandırdığı kötü şöhretli koyun eti favorilerini mükemmelleştirdiği için övüyor.

Tamamen yenilenmesini gördükten sonra, Hauser’in başlangıçta rolü almakta tereddüt ettiğini öğrenmek şaşırtıcı. Projenin yoğun konusunun onu duraklattığını söylüyor.

Hauser, “Dürüst olmak gerekirse, iğrenç bir seri katil hikayesi olsaydı imzalar mıydım bilmiyorum” dedi. söylenmiş Haftalık eğlence. “Yaşlandıkça, gerçek suçları izlemekle daha az ilgileniyorum çünkü dünya böyle bir yerde.”

Kitaptan uyarlanan dizi Şeytanla Birlikte: Düşmüş Bir Kahraman, Bir Seri Katil ve Kefaret için Tehlikeli Bir Pazarlık tarafından James Keene ve Hillel Levin, Jimmy Keene’i takip eder (Bohemian Rhapsody‘s Taron Egerton) 10 yıl hapis cezasına başlarken. Ancak, Hall’dan bir itiraf alabilirse, serbest bırakılacaktır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330927/paul-walter-hauser-lost-40-pounds-to-play-serial-killer-larry-hall-see-the-transformation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın