Paul Walker’ın Kardeşi Cody, Erkek Bebeğine Geç Aktör Adını Verdi


Paul Walker‘ nin erkek kardeşi onu en iç açıcı şekilde onurlandırdı.

Olaydan neredeyse on yıl sonra hızlı ve Öfkeli 40 yaşındaki aktörün şok edici ölümü, küçük erkek kardeşi Cody Walker ve karısı Felicia yeni doğan oğullarına onun adını verdi.

30 Nisan’da bebekleri doğduktan bir gün sonra ismine indiler: Paul Barrett “Ayı” YürüteçCody söyledi İnsanlar. Felicia, bir hafta sonra oğlunun ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. instagramağabeyini gösterdi Colt Knox Yürüteç2, onu tutuyor.

Cody, “Bu Kasım, kardeşim Paul’ü kaybetmemizin 10. yıl dönümü olacak” dedi. İnsanlar“ve şimdi uygun zamanın geldiğini hissettim.”

Aynı zamanda kızı paylaşan Cody Remi Haydut Yürüteç5 yaşındaki eşiyle birlikte, kendisi de kardeşlerin babasının adını taşıyan merhum aktörün adını taşıyan Walker ailesinin ilk üyesi değil.

Onların ağabeyi Caleb Walker45, merhum yıldızı eşiyle birlikteyken de onurlandırdı Stephanie en büyük oğlunun adını verdi başına buyruk Paul Walkerşimdi 5 yaşında. Çift aynı zamanda bir kız çocuğu babasıdır. Everly Grace Yürüteç16 ay.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375631/paul-walker-s-brother-cody-names-his-baby-boy-after-late-actor?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir