Paul Rudd ve Oğlu, Super Bowl’dan Sonra Sahada Travis Kelce’den Sarılıyor – Hollywood Life


Paul Rudd Oğlu


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Doug Benc/AP/Shutterstock

paul rudd ve 17 yaşındaki oğlu, krikoKansas City Chiefs 12 Şubat’ta Super Bowl’u kazandıktan sonra sahaya inmek zorunda kaldı. Çılgınlığın ortasında, Chiefs taraftarları sımsıkı sarılma şansı buldu. Travis Kelce ve Missouri’ye bir Super Bowl şampiyonluğu daha getirdiği için onu tebrik ediyorum.

Paul ve oğlu, galibiyetle ilgili röportaj yaptıklarında hâlâ sahadaydılar. “İnanamıyorum. Çok harika bir oyundu ve vay canına, her şey çok ezici ve inanılmaz hissettiriyor,” dedi Paul. TİLKİ Sporları.

Jack, Chiefs oyun kurucusuna olan sevgisini göstermek için biraz zaman ayırdı. patrick mahomesSuper Bowl MVP’si seçildi. Jack, babası ona gururla gülümserken, “Patrick Mahomes’e var olduğu için, her hafta onun büyüklüğünün tadını çıkarabilmemiz için tüm emeği verdiği için teşekkür etmek istiyorum,” dedi. “Bunu izlemek için hayatta olduğum için çok şanslıyım. Onun gerçek bir insan olduğuna inanamıyorum. Bunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Onun gerçek bir insan olduğuna inanamıyorum.”

Paul, Jack ve kızının babasıdır. Darby13, eşiyle paylaştığı Julie Yaeger. Marvel Sinematik Evreninde bir süper kahramanı oynamasına rağmen, çocukları için her zaman normal bir baba olmuştur. “Baba olduğumdan daha fazla baba olduğumu düşünüyorum. Karınca adam veya MCU’da. Evet. Umurlarında değil, umurlarında da olmamalı” dedi. İNSANLAR.

53 yaşındaki bilgisiz şap ayrıca Jack’in bir zamanlar sinemada çalıştığını düşündüğünü de itiraf etti. “Hepimiz gidiyorduk ve lobide benim de bulunduğum bir film afişi vardı. Bu yüzden hepsi benim çok şirin olduğunu düşündüğüm sinema salonunda çalıştığımı düşündüler” dedi. Willie Geist.

Paul Rudd ve oğlu
Paul Rudd ve oğlu 2023 Super Bowl’da. (Doug Benc/AP/Shutterstock)

Oyuncu merakla beklenen dizide rol alıyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania17 Şubat’ta vizyona girecek. Bu, Paul’ün üçüncü bağımsız Ant-Man filmi ve beşinci MCU filmi. O yanında yıldız Evangeline Lilly, Kathryn Newton, Michael Douglas, Michelle PfeifferVe Jonathan Binbaşı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/paul-rudd-son-travis-kelce-super-bowl-2023-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir