Paul Reiser, The Boys’ta Efsane Rol Almaktan Neden Tereddüt Etti?


Paul Reiser çok kızgın değil Erkekler.

Yıldız, Prime Video serisine üçüncü sezonda The Legend olarak katıldı, ancak kanlı, uygunsuz gösteriyi izledikten sonra rolü kabul etmesi biraz ikna edici oldu. Paul, “‘Ah, bu başka bir şey. Bu gerçekten vahşi’ diye düşündüm” dedi. Çeşitlilik. “Gerçekten dünyaya ilgi duyan ve şovu seven 21 yaşındaki oğluma, ‘Yani bilerek bu kadar iğrenç oluyorlar mı? Tamam, bu farklı bir şey’ diyerek ona gitmem gerekti.”

“Çünkü bilmeseydin, şiddetli, açık ve korkunç olurdu. Ama sonra ‘Tamam, bu adamlar gerçekten ne yaptıklarını biliyorlar’ diyorsun.”

Paul, başrolde oynamadan önce şovu duymamış olsa da, vahşiliğine rağmen oğlu ve arkadaşlarının “tutkulu” hayranlar olduğunu söyledi. “Ama benim için çok komik çünkü bu benim dünyam değil” diye paylaştı. “Bir milyon yılda kafama silah dayasan böyle bir şey yaratamam.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335386/why-paul-reiser-hesitated-to-take-the-legend-role-in-the-boys?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel