Paul Nassif’in Kızı Paulina için Çok Güzel 2. Doğum Günü Partisinin İçinde


Dr. Paul Nasif gururlu bir “Baba Köpekbalığı”dır.

bu başarısız yıldızın kızı Paulina-karısı ile karşıladığı Brittany Nasif 12 Ekim 2020’de—resmen iki yaşında ve E! News, onun sevimliliğine özel bir bakış attı Bebek Köpekbalığı– temalı doğum günü şenlikleri.

Paul yaptığı açıklamada, “Bebeğim Paulina’nın zaten 2 yaşında olduğuna inanamıyorum” dedi. “Zaman uçuyor! Bebek Köpekbalığı, bu özel günü bu kadar özel kılan tüm ailemiz ve dostlarımız. Annen ve baban seni seviyor Paulina!”

Paulina’nın Beverly Hills partisi, çocuk çizgi film serisinden karakterlerle süslendi Bebek Köpek Balığının Büyük Şovu!. Ve yüz boyama, Ayı Yap istasyonu, yumuşak oyunlar, sanat ve el sanatları, duyusal sanal alanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere küçük çocukları meşgul edecek pek çok aktivite vardı.

Ve tabii ki parti, şovu durduran atıştırmalıklarla tamamlandı. Konuklara pizza, California Chicken Café dürümleri ve salataların yanı sıra karamelli elmalar, daldırılmış Oreos, daldırma simit ve mısırdan gelen şekerler de dahil olmak üzere çok çeşitli tatlılar ikram edildi. @realdutchgirl.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350853/inside-dr.-paul-nassif-s-lessigreaterbaby-sharklessigreater-themed-2nd-birthday-party-for-daughter-paulina?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir