Paul Mescal’ın Ailesi Bu Tatlı Kutlama İçin Oscar’ı Hak Ediyor


Paul Mescaladlı kullanıcının ailesi sohbete girdi.

Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ilk Oscar adaylığını filmdeki rolüyle aldıktan sonra. Güneş’ten sonraOnun kızkardeşi Nell Mescal ailesinin büyük haberi nasıl kutladığına dair bir bakış paylaştı.

Ağlayan bir emojinin yanında, Nell bir ekran görüntüsü tweetledi 24 Ocak Akademi Ödülü adaylık töreninin ardından ailenin FaceTiming’i. anında, Kayıp Kız Nell elleriyle ağzını kapatırken aktör sersemlemiş görünüyor. Ailenin geri kalanına gelince? Ebeveynler sevgilibhla ve paulaynı zamanda erkek kardeş Donnaça hepsi neşeli ifadeler paylaşıyor.

İçinde ayrı Tweet, Nell yazdı“Beni hasta ettiği için çok gururluyum” ve üçüncü bir Tweet’te tatlı haberi detaylandırdı aileleri için mükemmel bir zamanda geldi.

19 yaşındaki, “Annem kemoterapiye hazırlanırken bugün saçını kestirdi” dedi. “Ve sonra Paul oscar’a aday gösterildi, hayat çok çılgın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362482/paul-mescal-s-family-deserves-an-oscar-for-this-sweet-facetime-celebration?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir