Paul McCartney ve Ringo Starr Eşleriyle Çifte Randevu Aldı – Hollywood Life


Paul McCartney, Ringo Starr


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AP

Bir zamanlar ait olduğun yere geri dön! Paul McCartney79 ve zil sesi yıldız81 yaşındaki, geçen hafta Los Angeles’ta eşleriyle sade bir akşam yemeği yerken birlikte güzel vakit geçirirken görüldü. Nancy Shevell62 ve barbara bach74. “Help!”, “Eleanor Rigby” ve “Let It Be” gibi sevilen Beatles hitlerinde birlikte çalışan ikili, gezi için sıradan siyah görünümler giydi ve yemekten sonra sohbet ederken görüldü ve ayrıca yola çıkmadan önce şefkatli bir kucaklaşmayı paylaşmak.

Paul McCartney, Ringo Starr
Paul McCartney ve Ringo Starr eşleriyle akşam yemeği yerken görüntülenmişti (BACKGRID).

Beatles başkanları için, adamların tekrar bir araya geldiğini ve hayattan zevk aldığını görmek güzel! 1960’larda büyük başarı yakalayan (ve ne yazık ki 1970’de yollarını ayıran) çığır açan pop rock gruplarının başlangıcından bu yana, Paul ve Ringo iyi arkadaş olarak kaldılar – ve görünüşe göre eşleri de öyle. İkili, gruplarının diğer iki üyesinden bu yana birbirlerini harika bir şirkette tutuyor gibi görünüyor. John Lennon ve George Harrisonsırasıyla 1980 ve 2001 yıllarında vefat etmiştir.

Ringo Starr, Paul McCartney
Ringo Starr ve Paul McCartney (James Gourley/Shutterstock).

Eski grup arkadaşıyla LA toplantısından önce, Paul karısıyla biraz ada ışınlarına daldı ve 28 Mart’ta St. Barts’ın başkenti Gustavia’yı bir gezintiye çıkarırken fotoğrafladı. tek ayak üzerinde beyaz çizgili. Geniş kenarlı bir şapka ve güneş gözlüğü ile kendini güneş ışınlarından koruyordu. Nancy, hava koşullarına uygun giyinmiş, canlı çiçek desenli beyaz bir maksi elbiseyi tercih etmişti. Paul’ün üçüncü karısı da geniş kenarlı bir saç ve güneş gözlüğü kombinasyonu giydi ve uzun kahverengi saçlarını Karayip rüzgarında dalgalandırdı.

Çift, 11 yıllık evliliklerini mümkün olan en tatlı şekilde kutlayarak, gezide biraz PDA’nın tadını çıkarmaktan kesinlikle korkmadı. “Drive My Car” şarkıcısı, Nancy’ye günlük gezileri sırasında hâlâ sırılsıklam aşıktı ve Nancy, onu şefkatle öpmek için içeri çekmeden önce esmer iş kadınına tatlı bir şekilde bakarken görüldü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/paul-mccartney-ringo-starr-double-date-wives-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir