Paul McCartney ve Karısı Nancy Shevell’in St. Barts’taki PDA’sı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Paul McCartney ve Karısı Nancy Shevell'in St. Barts'taki PDA'sı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Paul McCartney ve muhteşem karısı, Nancy Shelley, bahar tatiline romantik bir St. Barts kaçamağıyla başladı! 80 yaşındaki efsanevi Beatles müzisyeni ve 63 yaşındaki hayat arkadaşı, fotoğraflarda görüldüğü gibi 24 Mart Cuma günü güneşli tatilde görüntülendi. Burada aracılığıyla Günlük posta. Paul, dalgıç giysisi üstü ve ona uygun şortlar giyen Nancy ile PDA’yı toplarken uzun kollu bir tişört ve renkli mayolar giydi.

Paul McCartney ve Karısı Nancy Shevell'in St. Barts'taki PDA'sı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Paul McCartney ve eşi Nancy Shevell, Mart 2023’te St. Barts’ta görüldü. (David Fisher/Shutterstock)

Sevimli çift, geçen yıl bu zamanlar orada bir geziden keyif aldıkları için Fransız adasında tatil yapmayı kesinlikle seviyorlar. Tüm dünyada galip gelmedikleri zamanlarda, Los Angeles’ta birlikte yürüyüşe çıktıkları ve hatta Paul’ün eski dostu ve grup arkadaşıyla akşam yemeği yedikleri zamanın da tadını çıkarıyorlar. Ringo Starr!

Paul ve Nancy 2011’de evlendiler, ancak arkadaşlıkları daha da eskilere dayanıyor, tanıştıktan sonra evliliklerinden 20 yıl önce ikisinin de evlerinin olduğu Hamptons’ta. Nancy şu anda, babasının CEO olarak görev yaptığı bir aile şirketi olan New England Motor Freight’in başkan yardımcısıdır.

İki ciltlik kitabında Şarkı Sözleri: 1956’dan Günümüze Kasım 2021’de yayınlanan Paul, o ve Nancy başlangıçta bağ kurdu karşılıklı dans sevgileri yüzünden. “Bunu inkar etmek yok, dans etmekten gerçekten zevk alıyorum” diye yazdı. “Bu, karım Nancy ve benim özellikle merak ettiğimiz bir şey. Bir gösteriden sonra, grup ve ekip bir şeyler içmek için bir araya geldiğinde, dans pistine ilk çıkan hep biz oluyoruz.”

Paul McCartney ve Karısı Nancy Shevell'in St. Barts'taki PDA'sı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Solist, 2011 yılında Nancy ile evlendi. (Anthony Harvey/Shutterstock)

bu Kanatlar solistin ayrıca Nancy’ye yerleşmeden önce iki evliliği vardı. Paul, merhum Amerikalı fotoğrafçı olan ilk karısıyla evlendi. Linda McCartney1969’da. Üç çocukları var: Mary52, yıldız50 ve James44. Ne yazık ki, Linda 17 Nisan 1998’de 56 yaşında meme kanseriyle olan savaşından öldü.

2002’de Paul, ikinci karısıyla evlenmeye devam edecekti. Heather Değirmenleri, İngiliz TV kişiliği ve eski model. bu ikisi 1999’da bir ödül töreninde bir araya geldi Londra’da tören. 2008’de resmen boşanacaklardı ve 2006’da ayrıldıklarını duyurdular. Beatle eski eşine 48.7 milyon dolar ödeyecek zorlu bir mahkeme savaşından sonra. Bir kızı paylaşıyorlar, Beatrice18.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/paul-mccartney-wife-pda-st-barts-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir