Patty Jenkins, Wonder Woman 3 Hakkındaki Söylentilerdeki Havayı Temizliyor


bu Beş yönetmen zamanını sevdiğini ifade etti Mucize kadın ve DC Studios’takiler ve görünüşe göre bu duygu karşılıklı. 13 Aralık tweet’ine yanıt olarak, James GunnDC Studios’un eş başkanı olan , paylaştı bir mesaj kendisi ve eşbaşkanı adına Peter Safran.

James, “Peter’ın tümünün ve sizinle olan etkileşimlerimin yalnızca hoş ve profesyonel olduğunu doğrulayabilirim” diye yazdı.

Geleceğe bakan Patty, öncelik vermek için başlangıçta geri adım attığı farklı bir proje hakkında da bilgi verdi. Harika Kadın 3.

“Aslında ayrıldım Haydut Filosu Uzun ve verimli bir geliştirme sürecinden sonra, bunun yeterince erken olamayacağı netleştiğinde ve ben de ertelemek istemedim. 3. Dünya Savaşı daha fazla,” dedi Patty. “Bunu yaptığımda, Lucasfilm benden geri dönmeyi düşünmemi istedi. RS sonrasında 3. Dünya SavaşıBunu yapmaktan onur duydum, bu yüzden kabul ettim. Benimle yeni bir anlaşma yaptılar. Aslında, hala üzerinde çalışıyorum ve bu proje o zamandan beri aktif olarak geliştiriliyor.”

Patty, “Olup olmayacağını bilmiyorum. Geliştirme süreci tamamlanana kadar asla bilemeyiz, ancak gelecekteki potansiyelini dört gözle bekliyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358206/patty-jenkins-sets-the-record-straight-on-rumors-about-lessigreaterwonder-woman-3lessigreater-cancelation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir