Patrick Swayze’nin Dul Eşi Lisa, Kocası Albert ile Nasıl Tekrar Aşk Buldu?


Ancak zaman zaman Lisa, Patrick’in filmlerinden birinin televizyonun karşısına geçtiğini görerek onu onunla ilgili anılarına geri getirecektir.

“Burada burada, beni habersiz yakalıyor ve her zaman en sevdiğim kısımlara sahibim,” diye hatırladı. “Ben hep aynı üç yerde ağlarım. Hayalet. Her zaman onun uçağın arkasından düşmesini sevmişimdir. Kırılma noktası, ‘Adios, amigo’, çünkü bu o. Bu çok özlü Patrick.”

Hatta Lisa, zaman zaman düşüncelerinde Patrick’i duyarak onu bir zamanlar olduğu gibi cesaretlendiriyor.

“Sesi kafamın içinde. Yaptığım şey hakkında yorum yapıyor” Son bir dans aktris itiraf etti. “Desteklenmeye ihtiyacım olduğunda veya bir şey olduğunda, ona kafamın içinde sorabilirim ve tam olarak ne dediğini duyarım, ki bu genellikle, ‘Hadi kızım, gerçekçi ol’ olur.”

Bugünlerde Lisa, Toz mavi Pankreas Kanseri Eylem Ağı’nın savunucusu olarak yıldızın hafızası.

Ev sahibine “Hala umursuyorum ve Patrick’in ve benim yolculuğumun bununla ne kadar zor olduğunu biliyorum” dedi. Hoda Kotb. “Kanser onu almış olabilir ama onu yenmedi. Ben de onun için savaşmaya devam ediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372861/patrick-swayze's-widow-lisa-niemi-reflects-on-finding-love-again-with-husband-albert-deprisco?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir