Patrick Mahomes, Super Bowl Galibiyetinden Sonra Oğlunun Yüzünün İlk Fotoğrafını Paylaştı


Bu açıklama tam bir touchdown.

Süper Kase şampiyonu patrick mahomes ve karısı Britanya Mahomes 2 aylık oğlunun fotoğrafını paylaştı Patrick “Bronz” Lavon Mahomes III ilk kez 13 Şubat’ta.

Fotoğrafta görüldüğü üzere Patrick, Brittany, Bronze ve çiftin 23 aylık kızı Sterling Skye Mahomes Kansas City Chiefs’in zaferini kutlarken Disneyland’deki kalenin önünde birlikte poz verdiler. Altyazı olarak ortak Instagram“Dünyadaki en mutlu yere hoş geldiniz, Bronze ve Sterling!”

Gerçekten de aile için en mutlu gündü. Gezi sırasında, Sterling bir çift gümüş Minnie Mouse kulağını salladı ve Patrick bir Disney geçit töreni sırasında bir şamandırada gezinmenin keyfini çıkardı.

Dört kişilik aile için oldukça olaylı bir hafta oldu. Ne de olsa Patrick, 12 Şubat’ta 2023 Super Bowl’da Philadelphia Eagles ile karşı karşıya geldi. Kansas City Chiefs galibiyeti evine götürmekle kalmadı, Patrick birden fazla Super Bowl kazanan ilk Siyah oyun kurucu olarak NFL tarihine geçti. . Ve tabii ki, Brittany ve iki çocuğu desteklerini göstermek için Arizona’daydılar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364852/patrick-mahomes-shares-first-photo-of-son-bronze-s-face-during-super-bowl-celebration-at-disneyland?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir