Patrick Mahomes kimdir? Super Bowl MVP’si Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


patrick mahomes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Shopland/Shutterstock

Kansas City Chiefs’in oyun kurucusu patrick mahomes Super Bowl LVII’nin MVP’si! 2022-2023 NFL sezonunun da MVP’si seçilen yıldız oyun kurucu, Super Bowl MVP ödülünü iki kez kazanan beşinci oyuncu olduğu için rekor kıran bir megastar. CBS Sporları. Ayrıca, bu yüzyılda aynı sezonda Associated Press NFL MVP’si ve Super Bowl MVP’si seçilen ilk kişidir. NFL. 12 Şubat 2023 Pazar günü Philadelphia Eagles’ı mağlup ettikten sonra şampiyonluk dakikalarıyla ödüllendirilmesine şaşmamalı: 27 pasın 21’ini tamamladı ve hiçbir müdahalede bulunmadı.

Patrick Mahomes, ikinci Super Bowl galibiyetiyle NFL’nin en iyi oyun kurucularından biri olarak kendini sağlamlaştırdı. Onun hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misin? Aşağıdaki beş ilginç gerçeğe göz atın.

1. Patrick Mahomes’in Bir Karısı Ve İki Çocuğu Var

Patrick lise aşkıyla evlendi. Britanya Mathews12 Mart 2022’de Hawaii’de o zamanlar 1 yaşında olan kızlarının da katıldığı romantik bir törenle, Sterling Skye Mahomes. adlı ikinci çocuklarını dünyaya getirdiler. Patrick ‘Bronz’ Lavon Mahomes III. Brittany ve Sterling, ikinci Super Bowl galibiyetinin ardından Arizona, Glendale’deki State Farm Stadyumu’nda sahada kutlama yaparken görüldü.

Patrick Mahomes'in karısı
Patrick Mahomes, 2023 Super Bowl galibiyetini eşi Brittany ve kızları Sterling ile kutluyor (Fotoğraf: Ashley Landis/AP/Shutterstock)

2. Patrick Şöhretine ve Servetine Rağmen Alçakgönüllü

Patrick, Ağustos 2020’de NFL eğitim kampının başlamasından hemen önce Dallas – Fort Worth bölgesindeki malikanesinde sosyal mesafeli bir barbekü düzenledi. spor resimli. Çıkışa göre annesi, kendi kazandığı şöhret ve servetin özünde kim olduğunu değiştireceğinden endişe ediyor. Ancak, shindig’deki kilerine girip en sevdiği atıştırmalık olan Cool Ranch Doritos’u gördüğünde oğlunun yetiştirdiği çocuk olduğunu keşfetti. O sırada gururla, “Ne kadar büyük olduğu veya şu anda sahip olduğu bıyığı olsun, tüm değişikliklere bakıyorsunuz, bu beni çileden çıkarıyor, ama o hala aynı,” dedi.

3. Patrick Mahomes’in Güçlü Bir Kolu Var

2023 Super Bowl’da yendiği oyun kurucu — Jalen Acıyor – süper kaslı bacakları var, Patrick etkileyici atışlarıyla tanınır. O kadar güçlü atabiliyor ki, bir zamanlar Kansas City’nin Arrowhead Stadyumu’nun dışına bir futbol topu fırlattığı kaydedildi. video görülebilir Burada.

patrick mahomes
Kansas City Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes, 12 Şubat 2023’te Vince Lombardi Kupasını kaldırıyor (Fotoğraf: Dave Shopland/Shutterstock)

4. Patrick Mahomes’in Kalbine Yakın Başka Bir Spor Var

Patrick Mahome’un babası, Pat Mahomes Sr., 11 yıl boyunca Major League Baseball’da atıcıydı. Ve oynamamasına rağmen, beyzbol hala Patrick’in hayatının büyük bir parçası çünkü 2020’de takımın kısmi hissesini satın aldıktan sonra Kansas City Royals’ın kısmi sahibi oldu. İçeriden bilgi. Anlaşma, onu MLB tarihindeki en genç sahibi yaptı. Temmuz 2020’de yaptığı açıklamada, “Kansas City Royals’ın bir parçası olmaktan onur duyuyorum” dedi. “Bu şehri ve bu harika kasabanın insanlarını seviyorum. Bu fırsat, yapmaktan heyecan duyduğum bir şey olan bu topluluktaki köklerimi derinleştirmeme izin veriyor.”

Chiefs ile 12 yıllık 503 milyon dolarlık bir sözleşme imzalayarak tarihi bir mega anlaşma yaptıktan sonra harekete geçti. Tüm Amerikan spor tarihinin en büyük anlaşmasıydı.

5. Patrick Mahomes’in Ayakkabı ve Ketçap Tutkusu Var

Patrick, NFL’de rekor kırmaktan sıkılırsa odaklanabileceği başka bir tutkusu daha vardır: spor ayakkabılar. tarafından paylaşılan bir Ağustos 2019 videosunda çamaşır suyu raporu, kendisinin ve Brittany’nin yeni evini ve 180 çift koleksiyonunu barındıran özel yapım ayakkabı dolabını gösterdi, ancak bu noktada muhtemelen daha fazlasına sahip! Videoda, ilk kez ev sahibi olmanın ne kadar harika hissettirdiğini fışkırtmadan önce, “Her birini yılda iki kez takabilirim” dedi.

Patrick aynı zamanda çok büyük, büyük ketçap hayranı. En sevdiği ketçap aslında Teksas fast-food zinciri Whataburger’den. O bile geçmişte tweet attı restoranın Kansas City’ye bir yer getirmesini istediğini. Belki devam edip bunu şimdi Kansas City Chiefs tekrar Super Bowl’u kazandığına ve o tekrar MVP seçildiğine göre yapacaklar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-patrick-mahomes-football-player-3907770/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir