Patrick Dempsey Platin Sarı Saçlarıyla Tanınmaz Görünüyor


Patrick Dempseysen olduğunu?

Oyuncu, 9 Eylül’de Anaheim, Kaliforniya’daki D23 Expo’da platin sarı saçlı bir kafayla sahneye çıktığında neredeyse tanınmaz halde görünüyordu. Yaklaşan Robert Philip rolünü yeniden canlandıracak olan Patrick. büyülü devam filmi – kongrede eski filmiyle birlikte bir Disney Efsanesi olarak onurlandırıldı Grey’in Anatomisi yardımcı yıldız Ellen Pompeo, siyahımsı‘s Tracee Ellis Ross ve Anthony Anderson ve geç Chadwick Boseman.

Yani bu, Prenses Giselle’in kocasının bazı şeyleri kanalize edeceği anlamına mı geliyor? ryan gosling-esque “Ken-ergy” büyüsü bozulmuş? Pek değil. Patrick E’ye söyledi! Yarış arabası sürücüsü rolü için saçını gerçekten boyadığı olay sırasındaki haberler Piero Taruffi yeni Ferrari film.

Ancak, “Saçlarımla tanındığımı” kabul eden Patrick, Çeşitlilik onu daha koyu buklelerle tercih edenlere yeni görünümü pek yakışmayabilir. “Bu, onu nasıl kucaklayacağını gerçekten bilmeyen birçok insanı gerçekten büyüledi” diye şaka yaptı. “Ya seviyorlar ya da nefret ediyorlar.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345661/patrick-dempsey-looks-unrecognizable-with-platinum-blonde-hair-at-disney-event?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir