Patrick Dempsey Platin Sarı Saç Makyajına Başladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Patrick Dempsey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rossella Papetti/AGF/Shutterstock

Bay McDreamy’nin yeni bir görünümü var! Patrick Dempsey, 56, 9 Eylül Cuma günü D23 Expo: The Ultimate Disney Hayran Etkinliği’nde yepyeni platin sarısı saç modeliyle kalabalığı büyüledi. Açık gri kruvaze takım elbiseyle sergiyi başlatmak için Disney Legends ödülünü alırken saçındaki gümüş tonlarını ortaya çıkaran sahnede göze çarpıyordu. Aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi, ellerini kalıplayıp Disney Efsanesi olma sürecini tamamladığında, cesur yeni görünümü daha yakından görülebiliyordu.

Yeni ‘yapmak onun rolü içindir Michael Mann‘s Ferrarioynadığı pieroTaruffi1900’lerin ortalarında kariyerinin zirvesinde olan bir İtalyan yarış arabası sürücüsü. Fuara bakışından bahseden Patrick, Çeşitlilik saçlarının “birkaç ay daha” sarı olacağını ve bunun “harika” olduğunu düşündüğünü söyledi. Ayrıca, neredeyse beyaza yakın saç rengine insanların karışık tepkilerini de dile getirdi. “Farklı bir şey yapmak eğlenceli ve bilirsiniz, ne yazık ki ya da neyse ki, saçımla tanınırım, bu yüzden bu gerçekten birçok insanı büyüledi. Nasıl kucaklayacaklarını bilmiyorlar. Ya seviyorlar ya da nefret ediyorlar” dedi.

Patrick ayrıca sarışınların esmerlerden daha çok eğlendiğini doğruladı. “Sana söylemek zorundayım, bu doğru.” Gülümsedi. “İtalya’da yarış arabaları kullanıyorum, bu yüzden şikayet edemem,” diye ekledi, haklı olduğunu kanıtlayarak.

Patrick Dempsey
Patrick Dempsey, Nisan 2022’de İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen ‘Devils’ Sezon 2 fotoğraf görüşmesine katılıyor (Fotoğraf: Rossella Papetti/AGF/Shutterstock)

bu büyülü star da D23’te Legends ödülünü alırken gülümsüyordu ve hatta biraz ağlamaklıydı. yaptığı konuşmada görüldü buradaişinde yaklaşık kırk yıllık bir kariyere sahip olduğu için ne kadar minnettar olduğunu ve kendisine verilen “inanılmaz platform” sayesinde olduğunu kaydetti. Grey’in Anatomisi — Annesinin yıllarca yumurtalık kanseriyle savaştığını gördükten sonra memleketi Maine’de Dempsey Kanser Umut ve Şifa Merkezi’ni açmasına izin veren bir platform. “O kadar başarılı oldum ki [Disney]. Olağanüstüydü,” dedi alçakgönüllülükle. “Ve bu işi yapabilmek — bir numara, çalışan aktörler olmak — … ve bunu çok olumlu bir şey için kullanabilmek, özellikle şu anda yaşadığımız dünyada, bunu görebilir ve hissedebilirsiniz. bu görüntüler, topluluk olarak bir araya geldiğimizde ne olur, birlikte nasıl çalışırız, birbirimize nasıl saygı gösteririz, birbirimizi nasıl severiz ve farklı konumları nasıl anlarız ve bunu sinema yoluyla, televizyon aracılığıyla yapabiliriz. Yardımcı olabiliriz ve öğretebiliriz.”

Ödülünü “tevazu” ve “minnettarlık” ile kabul ederek konuşmasını sonlandırdı ve bundan 30 yıl sonra tekrar sahneye çıkmayı umduğunu söyledi. Belki 30 yıl sonra saçlarını yeni ve eğlenceli bir renge boyamış olacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/patrick-dempsey-platinum-blonde-hair-makeover-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir