Patricia Taylor Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Patricia Taylor Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock

  • Keanu Reeves, 1989 yapımı ‘Bill & Ted’s Excellent Adventure’ ile ünlenen Amerikalı bir aktör olarak
  • ‘John Wick’ serisiyle bir Hollywood rönesansı yaşadı.
  • Hiç evlenmemiş olan yıldız, annesini birkaç kırmızı halı etkinliğine davet etti.

Keanu Reeves sadece yakışıklılığıyla İnternetin Erkek Arkadaşı olmadı! bu John Fitil 4 star, zahmetsiz çekiciliğiyle, “Sad Keanu” memesini kucaklamasıyla ve söylendiğine göre her yönüyle terbiyeli bir adam olmasıyla bir hayran kitlesi topladı (Twitter hayranlarının iddiası yıldız, fotoğraflarda onlarla poz verirken kadınlara dokunmuyor!). Tüm bu nezaket ve düşünce, büyük Hollywood gönül yaralarından birine dönüştüğünde, Keanu’nun büyüyen bir öğretmeni olmalı! annesine gir Patricia Taylor. Oğlunu doğru yetiştiren ve göz alıcı, kırmızı halı etkinliklerinde ona eşlik ettiğinde gururla ışıldayan kadınla tanışın.

Patricia Taylor Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Patricia Taylor ve oğlu Keanu Reeves, 2020 Oscar’larında. (Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock)

Patricia göletin karşısından geliyor

Keanu’nun annesi Patricia, ona göre 1944’te İngiltere, Hampshire’da doğdu. imdb. Web sitesi, Patricia’yı 1991’lerde çalışan bir yapım tasarımcısı olarak listeliyor. Carmen Sandiego Dünyanın Neresinde? 1995’ler Hiçbir Yerin Dört Köşesive 1999’lar Kanepeler, Masalar ve Dartlar.

Beyrut’ta Keanu’nun babasıyla tanıştı

70’lerde, iç savaştan önce Beyrut bir kültür merkeziyken, Patricia, Keanu’nun Çinli-Hawaii babasıyla tanıştı. samuel reeves, Lübnan şehrinde. Bazı raporlar, çiftin bir üniversitede buluştuğunu, diğerlerinin ise Patricia’yı birbirlerini gördüklerinde bir şov kızı olarak gördüğünü söylüyor. Esquire. Çift kısa süre sonra Beyrut’tan ayrıldı ve ayrıldı, ardından Keanu annesiyle birlikte etiketleme yaptı. Keanu, “Onunla ilgili hiçbir anım yok,” dedi. “Ailem gittiğinde sanırım sadece altı ya da yedi aylıktım.”

Patricia üç kez daha evlendi

İngiliz güzeli aşkta biraz şanssızdı. Keanu’nun babasından boşandıktan sonra evlenmeye devam etti. paul harun, Broadway’de ve film endüstrisinde çalışan bir yönetmen. Bu evlilik uzun sürmedi ve Patricia daha sonra evlenip boşanacaktı. Robert Millerbir konser organizatörü ve ardından Jack Bondbir salon sahibi.

Keanu’ya bebeklik yapan ünlü arkadaşları vardı.

Patricia Taylor Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Patricia Taylor ve oğlu Keanu Reeves, 2006. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Prodüksiyon tasarımı yapmak için Tinseltown’a taşınmadan önce, Patricia bazı ünlü müşterileri olan bir kostüm tasarımcısıydı. David Bowie. Keanu hatırladı Esquire 2019’da Patricia’nın etrafı her zaman ünlü kişilerle çevriliydi ve şu yıldızlarla tanışma şansı buldu: Emmylu Harris Ve Dolly Partondiğerleri arasında.

Bir yıl önce, Keanu itiraf etti Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi çocukluğunun bir noktasında özellikle ilginç bir bakıcısı olduğunu. “Toronto’da büyüdüm ve Hazelton adlı bu sokakta yaşıyordum ve orada Nimbus 9 adında bir kayıt stüdyosu vardı ve annem kostüm tasarımcısıydı, rock ‘n’ roll işindeydi ve onların arkadaşları vardı ve arkadaşları vardı ve bu yüzden Alice Cooper – bana söylendi – bana bakıcılık yaptı,” diye açıkladı ve ekledi, “Bunun nasıl olabileceğini bilmiyorum, ama oldu … Güya.”

Keanu formalitesini annesinden alıyor

Keanu’ya nasıl ‘ebeveynlerine benzediği’ soruldu ve o söyledi Esquire, “Babamı o kadar iyi tanımıyorum ama muhtemelen aynı tür mizah anlayışına sahibiz, dünyaya bakış açımız gibi biraz mizah anlayışı paylaşıyoruz. Ve sonra annemden… o İngiliz. Onun için bir formalite var. Yani, kısmen benim tür formalitelerimi düşünüyorum. Şunu söylemek isterim. Evet.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/keanu-reeves-mother-5057019/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir