Patlayıcı Bölüm 5 ve Daha Fazlası (Özel) – Hollywood Life


harry hamlin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AMC

Mayfair Cadıları yeni başlıyor. Dr. Rowan Fielding için yepyeni bir dünya açılıyor ve hem Cortland Mayfair hem de Ciprien Grieve onun yörüngesinde. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu harry hamlin ve Tongayi Chirisa katılma hakkında Anne Rice’ın Evren.

“Bu resmin tamamındaki bir nevi çılgın amca olan Cortland Mayfair’in durumunda, onu ilk okuduğumda sayfada, bunu genişletmeme izin verirlerse, izin verirlerse diye düşündüğüm bir şey gördüm. kafesimden çıkarsa, bu oynaması gerçekten ilginç bir karakter olabilir,” dedi Harry. HollywoodYaşamı Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda. “Ve tabii ki, bazı şeyler yapmaya başladım ve ‘Oh, devam et’ dediler. Adı verilen ilk filmimden bu yana oynadığım muhtemelen en eğlenceli karakteri oynamaya başlıyorum. Film Filmi 1977’de.”

harry hamlin
Cortland Mayfair rolünde Harry Hamlin. (AMC)

Tongayi için fantazi türünü her zaman “zorlayıcı” bulmuş ve onun içindeki diğer türlerle oynayabildiği bir tür. “İzlediğimi hatırlıyorum Vampirle Röportaj ile Tom Cruise. Onun kim olduğunu bilmiyordum ama o film sonsuza kadar aklımda yer etmişti. Yeni kitap döngüsünde ve yarattıkları bu yeni dünyada bunun bir parçası olmak, gerçekleşen bir rüya.”

ilk bölümü Mayfair Cadıları AMC+ tarihindeki 1 numaralı yeni dizi prömiyeri olarak tarihe geçti. Gösteri sadece drama açısından sesi artırıyor. Harry, “Beşinci bölümden sonra işler patlamaya başlıyor,” diye dalga geçti. “Bütün bu insanların gerçekte kim olduklarını, temel gündemlerinin ne olduğunu ve sonra ikinci sezonda kim bilir ne olacağını öğrenmeye başlıyorsunuz ama eminim ki ne olduğunun farkındasınızdır. Esta Spalding Burada yaptığımız şey, bu hikayeleri açmak ve bazı karakterleri birleştirmek ve kitapta olması gerekmeyen ama aynı karakterleri, aynı ahlakı, isterseniz aynı müziği kullanarak yeni durumlar yaratmak… bize çok şey katıyor. İnşallah yıllar içinde çok daha fazla şey yapma fırsatı.

Rowan, sandığından çok daha güçlü olduğunun farkına varmaya başlamıştır. O sadece bir cadı değil, on üçüncü cadı. Mayfair cadılarının hayatlarındaki görünüşü oldukça heyecan yaratacak. “Cortland, tüm bu Mayfair cadılarını hizada tutmak için bu alçıları gütmekle görevli. Ne olursa olsun işlerin yolunda gitmesini sağlamak için yapmam gereken her şeyi yapacağım. Bunu 5. bölümden sonra öğreneceksin, ”diye açıkladı Harry.

Tongayi’ye gelince, Cip için işler biraz kişiselleşiyor. “Kitaplarda, bir Talamascan ajanı bu Mayfair kadınlarından birine her aşık olduğunda, onlara bir şey oluyor. Rowan’la ilişkisi nedeniyle Cip’in başına bir şey gelebilir veya gelmeyebilir,” diye dalga geçti Tongayi. “Onu korumakla ve bu yeni keşfettiği gücü kullanmasına yardım etmekle görevli çünkü bu bizim mesleğimiz, bu konuda iyiyiz.”

Devam etti, “Bilimden geldiği bir dünyaya adım atıyor ve şimdi sihirle manevi dünyayı ve bunun neye benzediğini ve onu nasıl etkilediğini uzlaştırmak zorunda. Onu bu konuda nazikçe yönlendirmek için oradayım, ancak bu sayede duygusal, romantik deneyimler ve bunların benim yapmakla görevlendirildiğim işle ne kadar örtüştüğü konusunda ortak bir zemin bulduk. Ne yapması gerektiğini bildiği, ancak ahlaki olarak başka bir şey hissettiği onun için biraz çatışma olduğunu görüyorsunuz. Kendi içindeki bu yolculuk ve bunun Rowan’da nasıl sonuçlandığı, insanların görmesi beni heyecanlandırıyor.”

Tongayi Chirisa
Ciprien Grieve rolünde Tongayi Chirisa. (AMC)

Mayfair cadılarının etrafında beliren güçlü varlık Lasher söz konusu olduğunda, biraz kimlik krizi yaşıyor. “Her zaman gerçekten umursayan biri olarak görüldü. Ayrıca bu dünyada kim olduğunu anlamaya çalışıyor ve etkileşim kuruyor ama bence bu uğursuz varlığı canlandırma konusunda harika bir iş çıkarıyor,” dedi Tongayi. “Aynı zamanda çekici ve cana yakın.”

Harry ekledi, “Bence o da kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Bence kim olduğunu bilmiyor ve bütün resme nasıl uyduğunu anlaması için Rowan’ın yardımına ihtiyacı var.” yeni bölümleri Mayfair Cadıları AMC’de her Pazar saat 21: 00’de yayınlanır ve AMC + ‘da üç gün erken kullanılabilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/mayfair-witches-spoilers-harry-hamlin-tongayi-chirisa-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir