Pat Stay kimdir? Kanadalı Rapçi Üzerine Beş Şey 36 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Pat Kal


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: YouTube’un izniyle

Pat Kal Kanada’nın Nova Scotia kentindeki Halifax şehir merkezinde bıçaklanmasının ardından 36 yaşında öldü. TMZ bildirildi. Polis tarafından resmi olarak doğrulanmamasına rağmen, Kanadalı rapçinin erkek kardeşi, Pete KalPazar sabahı meydana gelen ölümü doğruladı CBC, çıkış ayrıca bildirdi. Yetkililer, görünüşe göre gece yarısından hemen sonra şok edici olaya müdahale etti ve Pat, hastaneye nakledildikten kısa bir süre sonra aldığı yaralardan dolayı öldü. 4 Eylül itibariyle, bıçaklama olayına ilişkin henüz herhangi bir tutuklama yapılmadığı ve yetkililerin bilgisi olan herkesin öne çıkmasını istediği bildiriliyor.

Pat’in ailesine, arkadaşlarına ve hayranlarına tesellilerimizi sunarken, aşağıda onun ve gelişmekte olan rap kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pat, sahnedeki en iyi savaş rapçilerinden biri olarak biliniyordu.

Dartmouth, Nova Scotia’dan olan rapçi, sahnelerde genellikle serbest stil, hakaret ve kelime oyunu kullanarak diğer rapçilerle savaşır ve topluluk arasında popüler hale gelirdi. Başarısına rağmen, “büyük medya kuruluşlarına/platformlara” girmesine yardımcı olabilecek büyük bağlantılara sahip olmadığını kabul etti ve ölümünden sadece birkaç saat önce Instagram hikayesinde daha fazla görünürlük elde etmek için takipçilerinden yardım istedi.

Başarısı, oldukça geniş bir sosyal medya takipçisi getirdi.

Pat’in ölümü sırasında Instagram’da 70.000’den fazla takipçisi ve Twitter’da 43.000’den fazla takipçisi vardı. Sayfalarını müziğini ve inançlarını tanıtmak için kullanırdı ve ayrıca röportaj klipleri paylaşırdı. Ayrıca takipçilerinden çokça tepki alan komik kliplerini de paylaşırdı.

Drake, The Game’i eleştiren bir şarkıda onu övdü.

Yakın zamanda yayınlanan şarkıda, Ejderha “Pat Stay kesinlikle en iyilerinden biri, değilse de” dediği duyulabilir. Diss tune’nin yukarıda görülen YouTube videosu 109 binin üzerinde izlenmeye sahip ve şu şarkının kapak versiyonunu kullanıyor. dido‘in şarkısında da kullanılan “Teşekkür Ederim” Eminem‘in 2000 şarkısı “Stan.” tarafından övgü dolu sözler de yer aldı. yöntem adam ve Joe Buddenve teşvik Oyun bir rap savaşına.

Ölümü birçok sosyal medya haraç getirdi.

Hip Hop sanatçıları sever Kimyager ve RA Sağlam Adam üzüntülerini paylaşmak için Twitter’a gitti. “’Çelik burunlu botlarla ay yürüyüşü yapabilirim’ Huzur içinde yat Pat Stay. Savaş Rap simgesi ve kral. Beni tanıyorsan, bilirsin, onun her zaman en iyisi olduğunu düşündüm. Yaralandım,” diye yazdı Alchemist. RA, kendisine “çok havalı bir insan ve bir aile babası” dedi ve “sevdiklerine başsağlığı diledi” dedi.

Pat’in çocukları var.

Hip hop sanatçısı aynı zamanda beş yaşındaki oğlunun babasıydı. Calvin ve 10 yaşındaki kızı Alaura. Bazen doğum günleri gibi özel günlerde sosyal medyada onlarla fotoğraf ve tatlı mesajlar paylaşırdı. Geçen hafta, Calvin’in doğum gününde, düşkün baba, onu yakın tuttuğu bir fotoğraf da dahil olmak üzere onun fotoğraflarını ve sevgi dolu bir resim yazısı paylaştı.

“Bugün en iyi arkadaşlarımın 5. doğum günü. Gerçek hayattaki süper kahramanım Calvin Royce Stay. Seni ne kadar çok sevdiğimi gerçekten tarif edecek kelimeleri asla bulamadığımı söylediğimde gerçekten ciddiyim dostum” yazdı. “Sana tapıyorum, sana hayranım, sen bir çocuksun ama yine de sana hayranlıkla bakıyorum. 1000 x bir oğulda hayal edebileceğim her şeysin. Ne kadar şanslı olduğuma ve senin ne kadar özel olduğuna sürekli olarak inanamıyorum. Bunu ve özel bağımızı düşünerek sık sık mutlu gözyaşları döküyorum. Eminim bugün hikayemde daha fazla video ve fotoğraf paylaşacağım ama şimdilik. İkizimin şerefine, bütün 🌎.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-pat-stay-rapper-dead-4834203/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir