Paskalya ve Fısıh 2022’yi Kutlayan Yıldızlara Bakın


Mutlu Paskalyalar ve Chag Pesach Sameach!

Paskalya ve Pesah yaklaşıyor ve ünlüler en sevdikleri tatil geleneklerine katılmak için ailelerini şimdiden toplamaya başladı bile. Bu yılki Paskalya kutlaması 17 Nisan’da.

“Beckham’s & coco @victoriabeckham @brooklynpeltzbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #harperseven’dan mutlu Paskalya hafta sonları,” David Beckham üzerine yazdı Instagramailesinin evcil tavşanıyla havuç paylaştığı bir videonun yanında.

Mindy Kaling çok güzel paylaştı resim İsmini açıklamadığı 4 yaşındaki kızının Paskalya yumurtası boyaması.

Fısıh, 15 Nisan’dan 22 Nisan’a kadar sürer. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldız Dorit Kemsley bir paylaştı Instagram evde kutlayan geniş ailesinin fotoğrafı, “Fısıh Bayramı’nın en iyi yanı ailemle vakit geçirmek. #kutsanmış.”

Ve bazı ünlüler Yahudi tatilini geri vererek geçirdi. Ray Donovan yıldız Liev SchreiberUkraynalı Yahudi bir göçmenin torunu, World Central Kitchen’ın bir görevinin bir parçası olarak Polonya’ya gitti ve Rus işgali sırasında ülkelerinden kaçan Ukraynalı mülteciler için bir Seder yemeği hazırlamaya yardım etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327488/see-david-beckham-dorit-kemsley-and-other-stars-celebrating-easter-and-passover-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın