Parti Veren Yıldızlar ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Parti Veren Yıldızlar ve Daha Fazlası - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Ouzounova / SplashNews.com

Biraz futbol oynamaya hazır mısın?! Yanıt koca bir “evet!” oldu. 12 Şubat 2023’te yılın en büyük maçı olan Super Bowl’u izlemek için yerleşen ülke genelindeki hayranlardan! Yılın en iyi iki takımı karşı karşıya geldi. Kansas Şehri Şefleri ve Philadelphia Kartalları sahaya çıkarak Eyalet Çiftliği Stadyumuheyecan verici bir oyun vaat eden şey için Arizona, Glendale’de!

Ve siz kanepenizde nachos ve kokteyller yerken rahatlamış olsanız da, en sevdiğiniz yıldızlar da aynı şeyi yapıyordu! Bazıları çocuklarıyla maçı izlemek için yerleşti, bazıları evlerinde büyük partiler verdi, diğerleri ise en sevdikleri oyuncuları neşelendirmek için diğer büyük yıldızlarla bir araya geldi – ya da daha büyük olasılıkla, Rihanna’nın devre arası şov Hey, gördüğümüz gibi söyle!

Sonra yine, muhtemelen kendilerini görmek için büyük oyunu izleyen bazı büyük yıldızlar vardı! yıldızlar gibi Ben Affleck, Asi Wilson, Jack Harlow, Diddy, Ve Anna Farris hepsinde bu yıl büyük maç sırasında yayınlanan reklamlar vardı. yakaladın mı Alicia Silverstone‘ın Rakuten için Cher rolüne büyük dönüşü? Peki ya Kötü kırma birleşme Popcorner reklamı? Çok iyi!

Bu yıldızların büyük oyunu şık bir şekilde nasıl yakaladıklarına bir göz atın!

miranda lambert

miranda lambert aldı instagram onu bir futbol formasıyla gösteren bir selfie paylaşmak için. Altyazıda Kansas City Chiefs için tezahürat yaptığını açıkladı. “Hadi gidelim @şefler 👏🎉🎈🏈! #şeflik krallığı #15 #DoğuTeksas #Mahomie #superbowl,” yazıyordu.

Blake Lively ve Ryan Reynolds

Blake Canlı aldı instagram kocasıyla birlikte fotoğraflarını paylaşmak Ryan Reynolds. Ayrıca oyun için keyif alacakları yiyecekleri de paylaştı. Altyazıda “Puppy Bowl Pazar 2023🥘 🍲 🥧 meşguldü” diye yazdı.

Lisa Rina

Lisa Rina bir fırtınada dans etti instagram maçtan önce video “@badgalriri gününüz kutlu olsun 🏈
😉😘,” diye yazdı ve Rihanna’nın devre arası performansına duyduğu coşkuyu dile getirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celebrities-watching-super-bowl-2023-photos-5026578/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir