Parker’ın Aşk Üçgeni Pat Tarafından Çağrıldı – Hollywood Life


olduğunda işler biraz ısınmaya başlar. Buckhead Sahili oyuncular, dizinin 28 Temmuz bölümünün bu ÖZEL gizli bakışında bir oyun oynuyor. Oyun, bir kişinin gözlerinin bağlanmasını gerektirir, diğerleri ise yapışkan notlar üzerine onları tanımlamak için kelimeler yazar. Göz bağı açıldıktan sonra, kişi her mesajı kimin yazdığını tahmin etmelidir.

Öncelikle, Juju Barney arkadaşları tarafından “tozlu” ve “küllü” olduğu söylenir. O zamanlar, Parker Lipman birini ortaya çıkarır Pat Muresan’ın Pat’in dönüşü sırasında yapışkan nota “anne sütü” yazdığında en büyük sırları. Oyuncu kadrosunun geri kalanının kafası çok karışık ve Pat sonunda meme uçlarından birinden süt üretebildiğini ortaya koyuyor. Pat, “Aslında bazen tadı güzel oluyor,” diye itiraf ediyor.

parker lipman
Parker, 28 Temmuz ‘Buckhead Shore’ bölümünde. (MTV)

Parker, Pat’in itiraftan utanmaması gerektiğinde ısrar eder, ancak çok geç değildir. Gözleri bağlanma sırası Parker’a geldiğinde Pat intikamını alır. Yapışkan notunda, “Aynı anda iki kıza aşığım” yazıyor. Tabii ki Pat, Parker’ın çıktığı gerçeğine atıfta bulunuyor. Savannah Gabrielama yakın zamanda onu eski sevgilisiyle aldattı, Katie Canham. Katie ve Savannah, yolculuğun başında Buckhead Shore evindeydiler, ancak Katie aşk üçgeni draması onun için çok fazla olduktan sonra ayrıldı.

Savannah hala orada ve durum tekrar gündeme geldiğinde gözle görülür şekilde üzgündü. Parker, Pat’in yazdıklarına da kızdı. “Teşekkür ederim Pat,” dedi alaycı bir tavırla odadan çıkarken. “Bir oyunu mahvetmenin yolu, pislik.”

yeni bölümleri Buckhead Sahili yeni bölümlerinin ardından perşembe günleri saat 21.00’de MTV’de Jersey Sahili: Aile Tatili akşam 8:00’de


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/buckhead-shore-parker-love-triangle-pat-preview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir