Parker McCollum, Miranda Lambert ve Jason Aldean Tartışmalarına Tepki Verdi


46 yaşındaki adam, “Uzun bir hafta oldu ve benim şu olduğumu, şu olduğumu öne süren pek çok şey gördüm” dedi. TikTok hayranlar tarafından paylaşılan videolar. “Herkesin kendi fikirlerine sahip olduğunu düşünüyorum. Bir şeyi istediğiniz kadar düşünebilirsiniz. Bu, onun doğru olduğu anlamına gelmez.”

Aldean devam etti, “Gururlu bir Amerikalıyım. Buradan olmaktan gurur duyuyorum. Ülkemizi seviyorum. Tüm bu saçmalıklar başımıza gelmeye başlamadan önceki haline geri döndüğünü görmek istiyorum. Ülkemi seviyorum, ailemi seviyorum ve onu korumak için her şeyi yapacağım, bunu size hemen şimdi söyleyebilirim.”

Ülke şarkıcısı ekledi: “Ben gururlu bir Amerikalıyım. [and] Buralı olmaktan gurur duyuyorum. Ülkemizi seviyorum. Tüm bu boğaların başımıza gelmeye başlamasından önceki haline döndüğünü görmek istiyorum. Ülkemi seviyorum, ailemi seviyorum ve onu korumak için her şeyi yaparım, bunu size şu anda söyleyebilirim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381017/parker-mccollum-defends-miranda-lambert-and-jason-aldean-amid-recent-controversies?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir