Paris Sezon 3’te Emily’ye İlk Bakışa Bonjour deyin


Ancak Netflix’in Nisan ayında Lucien’in düzenli bir diziye yükseltildiğini duyurduğu gibi, hayranlar Emily’nin Alfie’yi seçtiğine inanmaya meyillidir.

Ve açıkçası, Alfie onun kaygısız bir yanını ortaya çıkardığı için Emily için en iyisi bu olabilir – en azından Lucien’e göre. Elbette, önyargılı olabilir, ancak E’ye söylediği gibi! Aralık ayındaki haberler, “Bence Emily’nin onu bu kadar sıkı çalışma balonundan çıkarabilecek birine ihtiyacı var.”

dinliyoruz…

Lucien, “Bence Alfie ona özgür ve açık olması ve başkası için endişelenmeden kendini keşfetmesi için harika bir kapı sağlıyor,” dedi. “Alfie’nin yanında kendisi olabilir. Yani Alfie uzun vadede o adamsa, kim bilir?”

Emily’nin bu ilk bakış fotoğraflarında kimi seçtiğine dair herhangi bir işaret olup olmadığını görmek için kaydırmaya devam edin…


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347404/say-bonjour-to-the-first-look-at-emily-in-paris-season-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir