Paris Jackson’ın KVD Beauty Kampanyasında File Top: Fotoğraflar – Hollywood Life


Paris jackson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: KVD Güzellik

Paris jackson Durum ne olursa olsun her zaman harika görünüyor ve KVD Beauty’nin son kampanyasında yaptığı da tam olarak buydu. 24 yaşındaki oyuncu, yeni piyasaya sürülen markanın lansmanını yapan marka için ikinci kampanyasında rol aldı. Aşırı makyajın yanı sıra parmaksız eldivenler takılı uzun kollu bir file üstünü sallarken Sonsuz Hiper Hafif Sıvı Ruj.

Paris jackson
Paris Jackson, KVD Beauty’nin Everlasting Hyperlight Liquid Lipstick için yeni bir kampanyada, dalgalı bir bordo üst ve koyu makyajla çarpıcı görünüyordu. (KVD Güzelliği)

Bir fotoğrafta Paris, büyük dekolteyi ortaya çıkaran dekolteli yuvarlak yakalı, dökümlü, bordo kolsuz bir üst giymişti. Üst kısmı tıknaz bir gümüş gerdanlık kolye, bol makyaj ve kıvırcık saçla şekillendirdi.

İlk fotoğrafta Paris, hem göz kapaklarının hem de altından yanmış turuncu bir göz farı salladı. Görünümünü koyu kahverengi mat bir dudakla tamamladı ve koyu siyah kökleri olan sarı saçlarını doğal dalgalar halinde aşağıya indirdi.

Paris jackson
Kampanyadan başka bir fotoğrafta Paris, üstüne dekolteli kestane rengi bir bluzun yanı sıra parlak kırmızı ruj ve uyumlu kırmızı göz farı olan şeffaf file uzun kollu bir üst giydi. (KVD Güzelliği)

İkinci fotoğrafta Paris’in saçı da aynı şekildeydi ama yana itilmiş, göz kapaklarının ve altlarının üzerine parlak kırmızı far sürerken. Parlak kırmızı parlak dudak çekiciliğini tamamlarken, altında şeffaf file uzun kollu V yakalı bordo üst görünümünü tamamladı.

Paris, son zamanlarda kampanyalarla dolup taşıyor ve KVD Beauty’nin yanı sıra, son zamanlarda aynı derecede seksi görünen bir SKIMS Swim kampanyasında rol aldı. Kampanya için Paris, seksi bağlı bir sarong ve daracık tek parça ile ten rengi ipli bir bikiniyi salladı.

Paris, önünde bir düğümle bağlanmış, orta yükseklikte, uyumlu bir Malaya peştemâli ile üçgen bir bikini üstü giyerken, havuz kenarında bir havlu üzerinde uzanırken resmedildi. Sarı saçlarını kumsal, yumuşak dalgalar halinde indirdi ve yumuşak bir dumanlı göz, parlak açık kahverengi bir dudak ve altın ve pırlanta küpeler ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/23/paris-jackson-fishnet-top-kvd-beauty-campaign-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir