Paris Hilton’un NBCU Reklamında 2024 Yaz Olimpiyatları Kapsamını Tanıttığını İzleyin


paris hilton Paris’teki 2024 Olimpiyatlarını mı tanıtıyorsunuz? Bu sıcak.

Bir sonraki Yaz Oyunları Fransa’nın başkentinde yapılacak ve 41 yaşındaki yıldızlar, yeni reklam etkinliğin yaklaşan kapsamı için NBCUniversal’ın kampanyasını başlatıyor.

14 Ocak’ta yayınlanan tanıtım reklamında, Aşık Paris yıldız, ışıltılı, gümüş rengi bir elbiseyle lüks bir otel odasında duruyor. Bir terasın kapılarını açarken bir erkek sesi “Önümüzdeki yaz dünyanın gözü üzerinde olacak…” diyor.

Eski realite yıldızı daha sonra arkasını dönüyor ve boğucu bir bakış atarken “Paris” diyor. Daha sonra Olimpik atletlerin ve şehrin simge yapılarının bir montajı gösteriliyor ve ardından yıldız “Ah, diğer Paris” diyor.

Reklamı yayınlamanın yanı sıra, NBCUniversal ayrıca çıkış videosu Paris’in reklam çekiminden. “Paris, Fransa? Ne?” pembe bir ceket giymiş beyaz bir Pomeranian tutarken görülmeden önce sorar ve yavruya “Adını değiştirmeliler, kafa karıştırıcı” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361544/watch-paris-hilton-promote-2024-summer-olympics-coverage-in-nbcuniversal-ad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir