Paris Hilton’un Hediye Seçimleri Size Tek Bir Tepki Verecek: Bu Çok Sıcak


Seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Paris Hilton ile röportaj yaptık. Sergilenen ürünlerden bazıları Paris Hilton markalarına aittir. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Her zaman birlikte alışverişe gitmek istediyseniz paris hilton, işte şansın. bir nevi! Reality TV simgesi, tatil alışverişinize rehberlik etmesi için en sevdiği hediye seçimlerini paylaştı. bu Aşık Paris star, “Küçük hediyeler bile harikadır, kişisel ve yürekten olduğu sürece aşırıya kaçmanıza gerek yoktur.”

Bu tatil sezonunda, Paris “arkadaşlar, aile ve evcil hayvanlarla birlikte olmayı” dört gözle bekliyor. Tabii ki, annesi için hediye seçimleri de ekledi. Kathy Hilton ve koca Carter Reumile birlikte ürün kız kardeşi tarafından tasarlandı Nicky Hilton tavsiyeleri arasında.

Kendi markaları için ürettiği bazı ürünleri de paylaştı. İçinizdeki Paris’i kanalize etmek istiyorsanız, bundan bir yudum alın. köpüklü su şişesibunlarla yemek yap pembe tencere ve tavalarve sahip olduğunuzdan emin olun. bir selfie ışığı bir fotoğraf op için yandan.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357599/paris-hilton-s-holiday-gift-picks-will-leave-shoppers-with-one-reaction:-that-s-hot?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir