Paris Hilton’un Anılarından En Büyük Açıklamalar


Sırasında paris hilton gençken gittiği birkaç yatılı okulda maruz kaldığını söylediği taciz hakkında daha önce açıldı, DJ ve iş kadını, hayatındaki üzücü deneyimi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıyor. Paris: Anı. Paris, Utah’daki Provo Canyon Okulu da dahil olmak üzere çeşitli CEDU (CEDU Eğitim Hizmetleri, Inc.) okullarında geçirdiği iki yıl boyunca katlandığı travma hakkında açılmadan önce tetikleyici bir uyarı yayınladı.

Paris’in ilk hatıraları, gecenin bir yarısı yatağından sürüklenmesiyle başlar. Paris, “Aklım anında bariz olana gitti” diye yazıyor. “Tecavüze uğramak üzereyim. Öldürülmek üzereyim. Burada anı paramparça oldu – aklımda kırık bir ayna. İki adam. Eller üstümde.”

Oradan, Paris ayrıntıları defalarca soyularak aranıyor, sözlü ve fiziksel tacize uğruyor ve “zekamı köreltmeyi ve boyun eğdirmeyi amaçlayan ilaçlarla zorla besleniyor.”

42 yaşındaki, okullardan birden fazla kaçma girişiminde bulunduğunu, ancak her zaman bulunup tesislere geri getirildiğini yazıyor, buna bir kez dönüşünde onu “güçlü bir şekilde dövdükleri” bir sefer de dahil.

Şubat 2021’de Paris, eyaletin toplu bakım tesislerinde tacizi sona erdirmeye odaklanan bir yasa tasarısını desteklemek için Utah mahkemesinde Provo Kanyon Okulu aleyhine ifade verdi. Kurumdaki iddia edilen deneyimlerini anlatırken, “Her gün sözlü, zihinsel ve fiziksel tacize uğradım.​ Dış dünyayla bağlantım kesildi ve tüm insan haklarım elimden alındı” dedi.

Tasarı nihayetinde kabul edildi ve Paris, 11:11 Etki Vakfı aracılığıyla “Sorunlu Gençler Endüstrisi” nden kurtulanlar için savunuculuk çalışmalarına devam ediyor.

E’ye yapılan açıklamada! Ekim 2022’deki haberler, Provo Kanyon Okulu yatılı okulun “Ağustos 2000’de önceki mülkiyeti tarafından satıldığını” söyledi.

Bildiride, “Okulun, bize önceden var olan ve karmaşık duygusal, davranışsal ve psikiyatrik ihtiyaçlarla gelen gençlere yaşam becerileri öğreten, davranışsal sağlık terapisi sağlayan ve sürekli eğitim sağlayan yapılandırılmış bir ortam sağladığı söylenebilir.” “Bu gençler tipik ev ve okul ortamında başarılı olamadılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367894/the-biggest-bombshells-from-paris-hilton-s-new-memoir?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir