Paris Hilton ve Carter Reum Taşıyıcı Anne Yoluyla İlk Çocuğa Hoş Geldiniz – Hollywood Life


Paris Hilton, Carter Reum


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

paris hilton bir anne! 41 yaşındaki sosyetik ve kocası Carter Reum kısa bir süre önce ilk çocukları olan bir erkek çocuğu vekil aracılığıyla dünyaya getirdi. Muhabbet kuşları mutlu haberi doğruladı İnsanlar ve Paris, yeni ekleme için “kalplerinin aşkla patladığını” itiraf etti.

Yeni ebeveyn, outlet’e “Anne olmak her zaman benim hayalimdi ve Carter’la birbirimizi bulduğumuz için çok mutluyum” dedi. “Ailemizi birlikte kuracağımız için çok heyecanlıyız ve kalbimiz oğlumuz için sevgiyle atıyor.”

aracılığıyla haberleri doğrulamanın yanı sıra İnsanlarParis aldı instagram yeni erkek bebeğinin elini tutarken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını paylaşmak için. Yanında “Zaten kelimelerin ötesinde seviliyorsun 💙” yazdı. Takipçilerinin tebrik mesajlarını ve geçmiş olsun dileklerini yorum kısmından paylaşmaları uzun sürmedi.

Paris Hilton, Carter Reum
Paris ve Carter önceki bir etkinlikte. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Bir takipçisi, “Senin adına çok mutlu oldum mama paris,” diye yazarken bir başkası, “Paris’in bebek sahibi olacağını başka kimse biliyor muydu?!” eklemeden önce, “tebrikler.” Bir üçüncüsü, artık “anne çağında” olduğunu paylaştı ve dördüncüsü, “Sana, kocana ve en çok da değerli bebeğine çok sevindim. Bu bağlanma zamanının tadını çıkarın.”

Paris ve Carter’ın sevindirici haberi, ebeveyn olma istekleri konusunda açık olduktan sonra gelir. 2021’de evlenen sarışın güzel ve yakışıklı, ilk olarak 2021’in başlarında tüp bebek yaptırmaktan bahsetmeye başladı. “Tüp bebek yapıyoruz, böylece istersem ikizleri seçebilirim” dedi. Trend Raportörü Carter’ın üzerine fışkırmadan önce podcast. “O sadece hayalimdeki adam… [Carter’s] Yüzde 100 [the one]. Hakkında konuşuruz [planning a wedding] her zaman ve bebeklerimizin isimlerini ve hepsini planlamak. Bu yüzden, hayatımın bir sonraki adımına geçmek ve sonunda gerçek bir hayata sahip olmak için gerçekten heyecanlıyım.

Paris, annesinin bir yorumuna da yanıt verdi. Kathy Hilton Kasım 2022’de hamile kalmak için “mücadele etmekten” bahsetti. “Bunu nereden bulduğunu bilmiyorum” dedi. söylenmiş TMZ. “Asla bir mücadele olmadı.” Kendisinin ve kocasının IVF süreci için “stok yaptıklarını” ve “tonlarca embriyoya sahip olduklarını” açıklığa kavuşturmaya devam etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/paris-hilton-carter-reum-welcome-first-child-surrogate-photo-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir