Paris Hilton, Tüp Bebek Hakkında Tavsiye İçin Kim Kardashian’a Döndüğünü Hatırladı


Yumurtalarını dondurmak, Paris’in annelik yolculuğunun Kim’den etkilenen tek parçası değildi. bu Kardashianlar yıldız ayrıca kızını karşılamak için kullandığı taşıyıcı anneliği önermede de rol oynadı. Chicago5 ve oğlu Mezmur3, eski ile Kanye Batı.

Paris, “Kim bana bu taşıyıcı annelikten de bahsetti,” diye hatırladı. “Aynı doktoru kullanıyorum, Dr Huang, en iyisi ve her şeyle ilgilenen ve sağlıklı olduklarından emin olmak için insanlarla röportaj yapan bir konsiyerj ekibi var.”

Paris’in ilk etapta vekil kullanma sebebine gelince, DJ bunun sosyetenin geçmişiyle çok ilgisi olduğunu paylaştı. Paris kısa süre önce Utah’daki Provo Okulu’nda geçirdiği süre boyunca maruz kaldığı taciz hakkında açıldı.

“Sadece çok korkuyorum, sanırım, Provo’ya geri dönmek, hatta bir doktorun muayenehanesinde olmaktan bile, hepsi bu,” diye itiraf etti. “Aşılar, koydukları serumlar. Ben içerideyken Basit yaşamBir kadın doğum yaparken bir odada olmak zorunda kaldım ve bu bende de travma yarattı.”

Paris, “Ama bir aileyi o kadar çok istiyorum ki, bunu yapmanın sadece fiziksel kısmı. Çok korkuyorum. Beni dünyadaki her şeyden çok korkutan iki şey doğum ve ölüm.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365913/paris-hilton-recalls-turning-to-kim-kardashian-for-advice-through-ivf-and-surrogacy-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir