Paris Hilton, Nicole Richie Post İle Basit Yaşam Hayranlarını Sevdirdi


Ancak sosyetik, izleyicilerin onu ve Richie’yi ekranlarında “sanasa” şarkısını söylerken görüp görmeyeceklerini bilmiyor. Hilton, “Şu anda farklı bir zaman” dedi. çok muhteşem 2019 yılında bir fikir üzerine Sade yaşam yeniden başlat.

“Bence bu gösteri türünün ilk örneği, çok zamansız, çok ikonik ve çok… Yeniden yapılabilir mi bilmiyorum” diye açıkladı. “Evet, tabii ki bunu yapmak ve ben o karakteri oynamak çok eğlenceliydi, en iyi arkadaşımla dünyanın dört bir yanındaki yol gezilerinde ve hayatımızda asla yapmayacağımız işleri yaparken en iyi zamanımızı geçirdik ve bunu yaparken en iyi zamanımız oldu. şimdi ciddi bir iş kadını gibiyim.”

Ancak ikisi realite TV’ye geri dönecek olsalardı, beyinlerini ve güzelliklerini göstererek onu 2.0 versiyonu yapmak isterlerdi.

“Bunu yapıyor olsaydım, artık o aptal karakteri oynayamazdım” diye açıkladı. “Belki seversin Basit Hayat: Patron Hatunlar


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347508/paris-hilton-s-birthday-message-to-nicole-richie-will-delight-simple-life-fans?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir