Paris Hilton, Erkek Bebeği Phoenix’in Yüzünün İlk Fotoğraflarını Paylaştı


Bayanlar ve baylar, bebekle tanışın Phoenix Barron Hilton Reum.

Yaklaşık bir ay sonra paris hilton Ve Carter Reum İlk çocuğunu taşıyıcı annelikle karşılayan mirasçı, bir fotoğraf çekimi sırasında oğlunun yüzünün ilk fotoğraflarını paylaştı. Glamour Birleşik Krallık

“Küçük meleğimle o kadar takıntılıyım ki” dedi yayın 23 Şubat’ta yayınlanan bir röportajda “Gözlerime baktığında eriyorum. O çok iyi bir bebek.”

Fotoğraflarda, bebek Phoenix, kocasından öpücük alırken Paris’in omuzlarında uyurken görülüyor. Başka bir fotoğrafta Paris, yeni doğan bebeğini uyku vaktinde öpüyor.

Geçen ay Paris, ilk çocuğunun gelişini açıkladığında hayranlarını şaşırttı. Ancak, başından beri aile haberlerini bir sır olarak saklamak onun planıydı.

“Hayatımın halka açık olduğunu hissettim, gerçekten özel tutmak istedim” dedi. Glamour Birleşik Krallık “Tabii ki kimseye söylememek zordu çünkü çok heyecan verici bir zaman. Ama bunu sadece Carter’la paylaşabilmeyi de çok sevdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365876/paris-hilton-shares-first-photos-of-her-baby-boy-phoenix-s-face?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir