Paris Hilton, Emrata ve Hadid Sisters Moda Haftasında Versace’de: Fotoğraflar – Hollywood Life


Paris Hilton ve Emily Ratajkowski
Resim Kredisi: Shutterstock

Paris Hilton, Emily Ratajkowski, ve Bella ve Gigi Hadid her biri kendi başına bir sınıftadır. Bu nedenle, 23 Eylül’de Milano Moda Haftası sırasında güçlü modeller Versace podyumuna çıktığında, hemen hemen bir gösteri için çok fazla “kız patronu”! Fotoğraflarda Paris, ışıltılı pembe, dalgalı mini elbise ve uyumlu kısa duvak içinde tamamen evinde görünüyordu. Doğal olarak, 41 yaşındaki pembe prenses, görünümü Barbiecore sıcak pembe stilettolar, bir yıldız kolye ve dantel parmaksız eldivenlerle eşleştirdi. Kasım ayındaki nikahlarından, ‘karnaval’a damgasını vuran pembe düğün sonrası elbisesini çarpıcı bir şekilde andıran bir görüntüydü. Carter Reum.

bella hadid
Bella Hadid (Shutterstock)

31 yaşındaki yeni anne Emrata, siyah deri mini etek, fermuarlı motorcu ceketi ve mil yüksekliğindeki platform botlarla daha şık görünüyordu. Açıklama halkaları ve büyük bir uyumlu el çantası ile aksesuar yaptı. 27 yaşındaki Gigi, kapüşonlu, altın küpeli, çarpıcı dumanlı gözlü ve askılı platform ayakkabılı pürüzlü siyah bir midi elbiseyi modelleyerek gizemli bir görünümle öldürüldü. Sonunda Bella, mor platform ayakkabılı, iç çamaşırından ilham alan mor bir gelinlikle podyumda yürüdü. Peçe yüzünü kapladı ve asil renkli, dantel süslemeli elbise etki için kırışmış gibi görünüyordu.

Emily Ratajkowski

Yenilmemek, Donatella Versace podyumda kendisine imzası olan, modaya uygun siyah bir kesik midi elbise giyerek çıktı. Şovdaki ünlü ikonların her biri, yakın zamanda önemli kişisel yaşam olaylarından ortaya çıkmış gibi görünüyor. Emily 18 aylık ilk çocuğunu doğurdu Sylvester Apollo Ayı2021 yılının Mart ayında ve o zamandan beri babasından ayrıldı Sebastian Bear-McClard Temmuz ayında, dört yıllık evlilikten sonra. Paris, kocası Carter ile Kasım ayında cömert, çok günlü bir kutlamayla evlendi.

Gigi Hadid
Gigi Hadid

Hadid kardeşlere gelince, Gigi onunla samimileşiyor gibi görünüyor. Zindan Adası yıldız Leonardo DiCaprio Ağustos’tan ayrılmasının ardından Camila Morrone. Ve Bella’nın ultra özel ilişkisi Marc Kalman Eylül ayının başlarında sahilde tatil yaparken görüldükleri için derinleşmeye devam ediyor.

Paris Hilton
Paris Hilton (Shutterstock)


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/paris-hilton-emrata-hadid-sisters-versace-milan-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir