Paris Hilton, Çocuk İstismarıyla Mücadele Ortasında Beyaz Saray’ı Ziyaret Etti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Paris Hilton


Galeriyi görüntüle

Paris Hilton DC’ye geri döndü! Otel varisi, realite yıldızı ve DJ, 16 yaşında gönderildiği Utah Provo Canyon School gibi toplu bakım tesislerinde yaşayan gençleri savunmak için 10 Mayıs sabahı Beyaz Saray’a gitti. eskimiş. Paris, uyumlu bir siyah pantolon ve blazer takımıyla Batı Kanadı’na girerken iyi bir şekilde bir araya getirilmiş ve kararlı görünüyordu. Yakasının ortasına oturan kalın, beyaz çerçeveli siyah bir fiyonk ile süslenmiş blazerin altına siyah bir bluz giymişti. Koca Carter Reum40, gururla onun yanında yürüdü.

Paris Hilton
Paris Hilton, 10 Mayıs 2022’de Capitol Hill’de milletvekilleriyle görüşmek üzere Hart Senato Ofis Binası’na geldi (Fotoğraf: SAMUEL CORUM/EPA-EFE/Shutterstock)

Paris, binaya girmeden önce fotoğraf çektirdi, ancak basın sorularını yanıtlamaktan kaçındı. Yine de, CNN Bir Beyaz Saray yetkilisinin “yerleşim programlarında ve tesislerinde gençlerin korunmasını iyileştirmeye yönelik savunuculuk çabalarının bir parçası olarak eyalet ve ulusal savunucularla bir araya geldiğini” söylediğini bildirdi. Paris, politika personeli ve bu tesisler tarafından benzer haksız muameleye maruz kalan diğerlerinin “güçlü hikayelerini paylaştıklarını ve Amerika’da kurumsallaşmış gençliğin korunmasıyla ilgili sorunları tartıştıklarını” eklediler.

İş kadınının Ekim 2021’de yazdığı bir görüş yazısına göre Washington post, gençken gecenin bir yarısı Provo Kanyon Okulu’na götürüldü ve neler olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. “Gençliğimde gönderildiğim dört tesisin tümünde, personel tarafından fiziksel ve psikolojik tacize maruz kaldım: boğuldum, yüzüme tokat yedim, duş alırken gözetlendim ve uykusuz kaldım. Bana kaba isimler verildi ve teşhis konmadan ilaç almaya zorlandım” dedi. “Bir Utah tesisinde, duvarların çizikler ve kan lekeleriyle kaplı olduğu bir odada hücre hapsinde tutuldum.”

Paris Hilton
Paris Hilton, Capitol Hill’de milletvekilleri ve tacizden kurtulanlarla toplantılara giderken kendinden emin görünüyor (Fotoğraf: SAMUEL CORUM/EPA-EFE/Shutterstock)

Yazısı yayınlandıktan iki gün sonra, Capitol Hill’de konuştu onun da yaşadığı dehşetler hakkında. “Utah’daki Provo Canyon Okulu’nda bana etiketinde numara olan kıyafetler verildi. Artık ben değildim, sadece 127 numaraydım. 11 ay boyunca düz, güneş ışığı, temiz hava olmadan içeride kalmaya zorlandım. Bunlar ayrıcalık olarak kabul edildi” dedi. Ayrıca, gençlik toplu bakım tesislerinde suistimali sona erdirmeyi amaçlayan Toplu Bakım Yasası için Hesap Verebilirlik Yasasını da kamuya destekledi. “Bu tasarının, tüm gençlerin iyileşmek, gelişmek ve sadece hayatta kalmak için ihtiyaç duydukları desteğe ve fırsata sahip oldukları bir dünya yaratacağından eminim” dedi.

Paris, 2021 yılına kadar yaşadığı travmalardan hiç bahsetmemişti. Naomi CampbellYouTube şovu Filtresiz Nisan 2021’de ve ardından sonunda YouTube Originals belgeselindeki deneyiminden bahsetti, Burası Pariso yılın Eylül ayında giriş yaptı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/paris-hilton-white-house-child-abuse-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir